Блогосфера

Чи залежить розкрутка сайту від хостингу?

Якість хостингу впливає на роботу інтернет-порталу та його позиції в пошукових системах. Це потрібно прийняти як факт і зрозуміти, як краще використовувати розуміння цього факту на користь інтернет-ресурсу.

Однак, на превеликий жаль, до сих пір є користувачі, які не розуміють те, наскільки обраний хостинг може вплинути на індексацію сайту і його позиції, помилково вважаючи, що достатньо замовити створення сайт в мережі, а далі все буде відбуватися автоматично. Ні, так не буде!

Якісна робота хостингу, яку забезпечує https://cityhost.ua/, найбезпосереднішим чином впливає на відвідуваність ресурсу, так як від нього залежить рівень доступності сайту, як для пошукових систем, так і для користувачів.

Читайте також: Основи сайтобудування: що і як?

Тільки недосвідченому користувачу хостинг може здатися критерієм, який не впливає на розкрутку будь-якого ресурсу у всесвітній мережі. Насправді, є ряд параметрів, що визначають те, наскільки від вибору хостингу залежить якість просування ресурсу у всесвітній мережі. Серед них:

  • цілодобовий доступ до ресурсу;
  • швидкість завантаження сторінок;
  • рівень довіри і його показники пошукових систем до хостингу;
  • якість і оперативність роботи представників технічної підтримки.

Для того, щоб пошуковики регулярно і якісно могли проіндексувати ресурс і підвищити його позиції в ТОП сайтів, важливо досягти високих показників безперебійної роботи. Ідеальний варіант – 99,9%. Простіше кажучи – сайт завжди знаходиться в робочому стані, що дозволяє пошуковим роботам в будь-який момент звернутися до ресурсу і провести свою роботу.

Високий Аптайм сайту – це багато в чому турбота провайдера, що включає якісну технічну підтримку, максимальний рівень захисту від атак, потужності обладнання, а так само швидкості реакції на появу форс-мажорних обставин.

Саме тому, перед вибором сервера і розміщенням сайту на хостингу необхідно обов’язково врахувати такі фактори, які, перш за все, стосуються фінансових питань, а саме, чи потрібно взагалі платити за хостинг?

Робота безкоштовного хостингу характеризується:

  • обмеженим обсягом дискового простору;
  • низьким аптаймом;
  • відсутністю техпідтримки;
  • доменом 3 і більше рівня;
  • повільна швидкість завантаження сторінок.

Платний же хостинг, який надають компанії, що вже зарекомендували себе на ринку інтернет – послуг – це відповідні показники оперативки і простору на жорсткому диску, привілеї у використанні процесора, високий рівень роботи представників технічної підтримки, домен другого рівня і не тільки.

Джерело: http://smartvoi.com/publ/raznoe/sovety/zavisit_li_raskrutka_sajta_ot_khostinga/9-1-0-950.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button