Блогосфера

Чому слід орендувати сервер

Сучасний світ вже неможливо собі уявити без Інтернету, так як практично всі сфери життя людини так чи інакше мають своє представництво в «онлайні». І це стосується не тільки інтернет-магазинів, а й онлайн-розваг і безлічі корисних онлайн-сервісів, які в значній мірі полегшують наше життя.

При цьому не багато хто розуміє хоча б приблизний принцип роботи інтернет-сайтів і онлайн ресурсів, але ж для їх існування необхідна наявність мінімум двох обов’язкових атрибутів: домену (адреса сайту, за яким його можна знайти в Інтернеті) і хостинг (місце, де розташовується все вміст сайту).

Якщо з вибором домена визначитися простіше, то ось знайти підходящий хостинг під конкретний проект куди більш складніше. Адже хостинг по суті є таким же важливим, як і будинок для людини, тому він повинен бути таким же зручним, надійним, безпечним, а також мати необхідну місткість. Тобто, при виборі хостингу потрібно обов’язково враховувати розмір інтернет-проекту (з урахуванням перспективи зростання в найближчому майбутньому), його середню і максимальну відвідуваність, а також не забувати про безпеку.

Якщо ваш онлайн-проект має велику кількість відвідувань, займає досить багато місця, вимагає підвищеної ресурсоємності або ж максимального рівня захисту даних, то звичайний хостинг або ж віртуальний сервер навряд чи стануть гідним рішенням. Адже дані види хостингу по суті можна порівняти з комунальною квартирою, де в єдиному просторі змушені співіснувати сусіди. Тільки у випадку з хостингом на одному сервері часом можуть бути розташовані кілька сотень або навіть тисяч сайтів. Тому для великих або ресурсномістких проектів ідеальним вибором буде оренда виділеного сервера.

оренда сервера сайту

Переваги та недоліки виділеного сервера

Основні переваги виділеного сервера:

  • Повна незалежність від інших проектів, адже хостинг виділених серверів від CityHost буде виключно в вашому розпорядженні.
  • Повний доступ не тільки до програмної, але і до апаратної частини сервера.
  • Найвищий рівень захисту від мережевих атак і збоїв, тому виділені сервери – це гарантія безпеки.
  • Можливість самостійно підібрати конфігурацію обладнання сервера безпосередньо під потреби конкретного проекту.
  • Дуже добре підходить для ресурсномістких проектів.

З недоліків варто відзначити, що оренда виділеного сервера дешево не може коштувати, а також те, що всі турботи по обслуговуванню і оновленню його апаратної частини лягає на веб-майстра, а якщо пізнань в цій області не вистачає, то знадобиться наймати системного адміністратора.

Джерело: http://battlefield4.com.ua/kak-zakazat-virtualnyj-server.html

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button