БлогосфераСЕО новини

Google анонсував оновлення для пошуку

Google представив кілька оновлень, пов’язаних з пошуком. Це сталося в перший день конференції I/O 2019. Компанія поліпшить блок «Головні новини», який виводиться в результатах основного пошуку. Тепер він буде містити найавторитетніші статті за запитуваною темі, а також хроніку подій і подкасти. Незабаром Google також дозволить користувачам шукати по аудіофайлам.

В результати пошуку додадуть також 3D-об’єкти, з якими можна буде взаємодіяти. Наприклад, при пошуку інформації про певні тварин користувачі зможуть подивитися на них в 3D. Такі об’єкти можна буде поміщати всередину будинку, офісу або двору. Ця функція стане доступна вже в цьому місяці.

Компанія оновить і систему візуального пошуку Google Lens. Сервіс зможе перевести текст на більш ніж 100 мов, а також в нього додадуть можливість озвучувати текст. Крім цього, Lens зможе виділяти популярні пункти в меню. Наприклад, натиснувши на іконки у вигляді зірок поруч зі стравами, можна буде подивитися відгуки та фото по ним з Google Maps.

Вам також буде цікаво: Найпростішими словами про те, що таке хостинг сайтів.

Крім усього перерахованого вище, Google розширить технологію Duplex в голосовому помічнику Assistant на інтернет, щоб користувачі з її допомогою могли виконувати завдання онлайн. Раніше Google також повідомив про запуск оновленого Googlebot.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button