Блогосфера

Компанія CityHost представила нову лінійку безлімітних тарифів

Безлімітний тариф віртуального хостингуце необмежені можливості, комфортна робота і можливість не думати про те, скільки проектів ви можете створити і де розмістити парочку нових. Щоб задовольнити запити кожного клієнта, компанія CityHost представила нову лінійку Unlim, в якій дійсно «все включено».

Чому клієнти вибирають CityHost

Український хостерпровайдер Сityhost.ua надає можливість реалізувати будьякий проект. Унікальна архітектура серверів, інтелектуальний моніторинг, надійний захист від зломів, просунутий, потужний антивірустут є все, що може знадобитися для особистого блога, масштабного проекту або корпоративного сайту. Підтримка будьяких CMS, висока швидкість, гарантована безпека, Аптайм 99,9%, оплата в гривнях дозволяє з упевненістю сказати, що це один з кращих хостингпровайдерів на сьогоднішній день.

Тарифи Unlim

Обмеження хостингу в процесі роботи рано чи пізно починають створювати певні складності. Тому багатьом власникам сайту раніше доводилося міняти пакети. Але з появою тарифних планів Unlim проблема вирішується. Точніше, вона просто не виникає. Що саме мається на увазі під «безлімітом»?

Безлімітний трафік. Тепер вам не доведеться думати про те, що перевищення ліміту на навантаження вам «уріжуть канал», нарахують додатково якусь суму або взагалі відключать сайт. На безлімітному тарифі дійсно можна розвернутися.

Будьякий об’єм дискового простору. Обмежене місце на SSDдиску ставить в жорсткі рамки. CityHost врахував потреби клієнтів і надав в нових тарифних планах безлімітний дисковий простір.

Будьяка кількість доменів і піддоменів. Хочете створити новий сайт? Або відразу 23 для «сітки»? Реєструйте будьяку кількість доменів і розміщуйте свої нові сайти. До речі, у CityHost є послуга реєстрації у всіх популярних доменних зонах. Причому при покупці домену ви бонусом отримуєте місяць хостингу безкоштовно.

Поштові ящики. Створюйте будьяку кількість електронних скриньок, використовуйте їх повноцінно і не думайте про те, що до вас застосують штрафні санкції.

Вам також буде цікаво: Що треба для створення сайту.

Інші переваги CityHost

Нещодавно компанія запропонувала своїм клієнтам ще одну приємну можливістькардинально оновлену панель управління Хостинг 2.0. Проект є власною розробкою українського хостингпровайдера. В панелі Хостинг 2.0 покращено стиснення і кешування, оптимізована швидкість, з’явилася можливість пакетного додавання дозволених IP до переліку, що дуже важливо для динамічних пулів.

А ще провайдер у всіх своїх тарифних планах спростив процес і дозволив автоматично підключати безкоштовний SSLсертифікат, надав простий і зручний конструктор сайтів не тільки для дизайнерів і веброзробників, але і для «повних чайників».

Джерело: Mycity.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button