Блогосфера

Найпростішими словами про те, що таке хостинг сайтів

Під час мандрівок по просторах інтернету Ви, швидше за все, вже не раз натикалися на численні пропозиції скористатися якісними послугами хостингу від певних провайдерів. І звичайно ж, Ви завжди проходите мимо подібних пропозицій, оскільки не знаєте, що таке хостинг сайтів (інакше не читали б цю статтю).

Ми постараємося виправити цю ситуацію, розповівши Вам, що таке хостинг простими словами, зрозумілими навіть початківцям інтернет-користувачам, які цікавляться створенням веб-сайтів.

Детально про поняттях «хостинг» і «сервер»

Якщо Ви хочете опублікувати в інтернеті свій власний сайт, Вам доведеться подбати про отримання хостингу на певному сервері. Тому перш за все потрібно розібратися, що таке сервер. З чисто технічної точки зору, сервер – це комп’ютер з постійним підключенням до «Всесвітній павутині», володіє хорошою потужністю і продуктивністю, основним завданням якого є зберігання інформації і обробка запитів щодо доступу до неї.

Так, з поняттям сервера розібралися. Залишилося з’ясувати, що таке хостинг. Хостинг – це надання місця під розміщення інформації в різних видах на жорстких дисках віддаленого сервера, який має безперебійний доступ до мережі.

Вам також буде цікаво: Реферальна програма від хостинг-провайдера.

Якщо говорити безпосередньо про хостинг сайтів, то сервер, крім виділення простору під файли повинен мати встановлене програмне забезпечення, необхідне для обробки надходять до них запитів. Або якщо зовсім простими словами, хостинг сайтів – це орендоване сховище для всіх складових частин веб-ресурсу.

Компанії, що надають місце для розміщення сайтів на своїх серверах, називаються хостинг-провайдерами або хостерами. Існують різні види хостингу – про них ми розповімо в окремій статті.

Навіщо Вам потрібен сторонній хостинг для сайту

Звичайно ж, у Вас можуть виникнути думки щодо необхідності використання віддаленого сервера для розміщення свого веб-ресурсу. Адже можна встановити необхідне програмне забезпечення на свій персональний комп’ютер і зробити доступним для інших інтернет-користувачів веб-сайт, розміщений фізично на Вашому жорсткому диску.

Так, це дійсно можливо, але:

  • доведеться тримати свій ПК завжди включеним, щоб доступ до веб-сайту був постійним;
  • буде потрібно хороша швидкість інтернету, а це означає необхідність придбання виділеного каналу;
  • зі збільшенням потоку трафіку на Ваш веб-ресурс навантаження на потужності ПК буде збільшуватися і буде потрібно своєчасно робити апаратні апгрейди.

З огляду на рівень складності реалізації подібної витівки і витрати на її, набагато простіше скористатися хостингом сайту на віддаленому сервері. Це буде економніше навіть якщо вибрати платний сервер.

Тепер, озброївшись знаннями, Ви серйозно можете задуматися про можливість створення власного сайту та відкриття загального доступу до нього шляхом розміщення його на сервері одного з хостинг-провайдерів.

Задавайте питання в коментарях до цього матеріалу, якщо надана інформація все-таки виявилася занадто складною для Вас! Хочете поділитись корисними думками? Пишіть їх у комментарях або надсилайте свої публікації на електронну пошту українського порталу Social Media News.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button