Блогосфера

Основи сайтобудування: що і як?

Отже, якщо ви вже визначилися з ідеєю, то потрібно приступити до її реалізації. Що може знадобиться вам для її реалізації? Для реалізації потрібні знання. А до них у вас є доступ двадцять чотири години на добу, адже якщо ви читаєте ці рядки, то значить у вас є інтернет. Ось в інтернеті ви і знайдете відповіді на всі ваші запитання.


Наступний пункт – це ваші інструменти. Вони у вас вже є – це комп’ютер з доступом в інтернет. Також вам знадобляться всі поширені браузери встановлені на ваш комп’ютер, кожен з браузерів може бачити один і той же сайт трохи по різному.

Тепер ще трохи теорії на тему основних понять. Найперше, що вам треба знати – це, що таке домен? А домен – це ім’я і одночасно адресу вашого сайту. Гарне, запам’ятовується доменне ім’я – рівно половина успіху.

Друге за рахунком, що вам знадобиться – це хостинг, такий як https://cityhost.ua/. Якщо говорити спрощено, то уявіть, що ваш сайт програма. І для зберігання цієї програми потрібно місце. Так ось хостинг це і є, то місце де буде зберігатися ваш сайт. Від якості хостинг-провайдера залежить якість роботи вашого сайту. Тому до вибору хостингу потрібно підійти дуже відповідально.

Пристрій веб-сторінок. З них складається сайт і саме тому вам необхідно знати, що це таке, і як це працює. Сторінки складаються з програмного HTML коду. HTML – це мова гіпертекстової розмітки. І HTML – це основа всього і саме завдяки цій основі відбувається відображення сторінок вашого сайту. Крім HTML є скриптові мови програмування. Їх поділяють на серверні і клієнтські.

Серверними мовами є – PHP, ASP.NET і серверна Java. Найпопулярнішою мовою є PHP, до того ж він один з найпростіших. Клієнтські мови – це JavaScript і JQuety. Їх відмінність в тому, що клієнтські працюю на вашому ПК.

Все вище назване це тільки основа сайтобудування. Що б повністю осягнути справу сайтостроения вам буде потрібно багато часу, старанності і найголовніше практики. Дізналися щось нове і цікаве, тут же втілюйте це в життя. За допомогою методу проб і помилок, та ще й постійно поповнюючи ваш багаж знань ви зможете досягти хороших результатів. Поле діяльності на ниві сайтостроения величезне, хороших фахівців не так вже й багато. І більшість з них стали професіоналами, тільки постійно роблячи щось. Тільки в умовах інтенсивної практики ви зможете досягти великих висот у цій нелегкій справі.

Джерела:

http://vhoru.com.ua/47139-oshibka-504-prichiny-vozniknoveniya-i-vari/

http://best-radio.com.ua/news/14845-hosting.php

https://yuschenko.com.ua/osnovy-sajtostroeniya-chto-i-kak/

http://perl.dp.ua/virtualnyiy-server-dlya-vashego-proekta

http://jobmarket.com.ua/kachestvennyiy-ukrainskiy-hosting-dlya-vashego-sayta

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button