Блогосфера

Професійний хостинг сайтів

Хостинг – це місце, де зберігаються файли вашого сайту. Зверніть увагу, що веб-сайти працюють без вихідних. Для цього орендуються спеціальні комп’ютери, які практично не вимикаються. Потім, незалежно від часу доби, ви можете переглядати, відвідувати і використовувати сайт. Саме такий комп’ютер є сервером, а сервіс спільного використання простору і ресурсів на ньому – хостинг. Більш детальну інформацію про нашу пропозицію хостингу можна знайти на сайті https://cityhost.ua/.

Саме на сервері ви зберігаєте свої файли, документи, графіку і інші мультимедійні матеріали, необхідні для вашого сайту. Ви також можете зберігати на сервері бази даних і електронну пошту.

Ми пропонуємо безлімітний хостинг для компаній, який задовольняє найвибагливіших клієнтів. Ми спеціалізуємося на обслуговуванні індивідуальних і корпоративних клієнтів, а також рекламних агентств, які цінують високі параметри за найкращими цінами. Ми є одним з найстаріших постачальників послуг хостингу в нашій країні, тому ми знаємо, як важливо відсутність обмежень для компаній. Наша пропозиція не має собі рівних з точки зору параметрів і цінових пакетів. У нас є базові рішення, описані вище, і призначені для користувача спеціалізовані конфігурації для клієнтів, які мають особливі очікування щодо хостингу веб-сайтів.

Читайте також: Основи сайтобудування: що і як?

Швидкий SSD хостинг

Наші сервери оснащені кращими SSD-накопичувачами на ринку, це означає, що ми можемо забезпечити швидкість роботи на найвищому рівні. SSD-хостинг має незрівнянно кращі параметри, ніж традиційні рішення, тому ми даємо клієнтам впевненість у високій швидкості завантаження сторінок. Ми пропонуємо 30-денний період тестування в обох пакетах, який дозволить вам на практиці перевірити роботу сервера. Будь ласка, звертайтеся до нас, ми обов’язково зможемо запропонувати вам оптимальне рішення.

Хостинг під WordPress і Joomla

Наші сервери добре працюють як на професійному веб-хостингу WordPress і Joomla, так і на самих популярних рішеннях для інтернет-магазинів Shoper, PrestaShop або Magento. Ми робимо упор на безпеку і надійність. Ми періодично виконуємо резервне копіювання серверів, тому наші клієнти можуть бути впевнені в безпеці своїх даних. Ми рекомендуємо вам спробувати наші пропозиції і скористатися безкоштовним пробним періодом.

Джерело: https://www.5632.com.ua/list/220923.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button