Блогосфера

Реферальна программа від хостинг-провайдера

Фірма CityDomain дає можливість вам заробити, використовуючи реферальную програму. Той, хто зареєструється на сайті компанії, доступною за адресою https://citydomain.com.ua/referal/, отримає унікальне партнерське посилання. Якщо за цим посиланням пройде на сайт майбутній клієнт, то ви зможете заробити десять відсотків від тих коштів, які він витратив.

Краща партнерська програма

Для початку вам необхідно зареєструватися на сайті компанії. Ви отримуєте посилання, яке дасть вам можливість брати участь в реферальной програмі. Ви можете розмістити посилання у вигляді банера на власному сайті або як посилання в одній і соцмереж. І ось, якщо який-небудь користувач зайшов на сайт компанії і витратив там, наприклад, чотириста гривень, то ви автоматично отримуєте сорок гривень.

Але і це не все. Цей клієнт також буде мати можливість заробити на реферальной програмі, а ви будете мати десять відсотків від його доходу. І це тільки у випадку з одним клієнтом, який перейшов по вашому посиланню, а таких може бути дуже багато.

Вам також буде цікаво: Види заробітку в Інтернеті.

Виведення коштів

В панелі управління вашої партнерки є два варіанти вибору: перевести гроші на ваш веб-гаманець або на ваш баланс. Зарахування коштів на ваш баланс може стати в нагоді, щоб зареєструвати ще один сайт, або використовувати для оплати інших сервісів компанії. При виведенні коштів варто пам’ятати, що мінімальна сума зняття становить півсотні гривень.

Ви можете не турбуватися про те, чи будуть спрямовані всі гроші від реєстрацій після переходів по вашим реферальним посиланнях. Компанія зацікавлена, щоб співпраця була тривалою та успішною. Адже саме завдяки такій співпраці вона отримує багато нових клієнтів. Тому кожна гривня, яка буде вами зароблена, прийде до вас за призначенням.

Переваги реферальної программи

Можна виділити цілий ряд переваг, співпрацюючи з компанією за допомогою реферального програми:

  • Це дуже вигідний спосіб заробити, адже ви з самого початку не витрачаєте свої кошти, підключаючись до партнерської програми.
  • Будь-хто, хто скористався вашим посиланням і придбав послуги, неодмінно будуть задоволені вашою порадою і не раз скажуть вам спасибі.

Реєструйтеся на сайті цієї компанії і підключайтеся до партнерської програми. Ви обов’язково залишитеся задоволені взаємовигідною співпрацею.

Джерело: 06242.ua

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button