Блогосфера

Що важливо врахувати при виборі домена

Якщо ви вирішили створити свій сайт, то першим ділом Вам необхідно визначитися з доменом і хостингом. Без цих речей ви не зможете зареєструвати свій сайт в мережі. Домен – це ім’я вашого сайту, за яким його будуть знаходити користувачі. Хостинг – це адреса сайту, де він буде розташований.

Сам по собі новостворений сайт представляє збірник файлів, розміщеному на жорсткому диску Вашого комп’ютера. Для того щоб сайт бачили всі, необхідно його розмістити за певною адресою в мережі. Адреса повинен бути унікальною, щоб не було плутанини. Перш ніж придумувати ім’я сайту або адресу, необхідно упевнитися, що такого імені ще не існує.

Крім того, ресурс необхідно захистити від різного роду вірусів і шкідливих кодів. Спеціально для цих цілей створені сервера, які надають місце на вінчестері для користувача. Домен – це всього лише адреса, як адреса будинку.

Вам також буде цікаво: Як вибрати тур для відпустки.

Ім’я сайту користувач вводить в адресному рядку браузера. Насправді кожне доменне ім’я зашифровано під IP адресою, яка містить певний набір цифр. Однак, цифри запам’ятати набагато складніше і вони не такі привабливі. Тому люди користуються літерними іменами. Головною функцією доменного імені є ідентифікація, виділення сайту, компанії, її послуг і напрямки діяльності з ряду конкурентів.

Виходячи з цього, домен повинен бути оригінальним і неповторним. Не варто забувати і про смисловий функції доменного імені. Домен повинен бути логічно обгрунтований і містити в собі смислове навантаження тематики сайту і діяльності компанії. Також ім’я сайту має легко читатися і вимовлятися.

Джерело: Proreklamu.com

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button