Блогосфера

Що вибрати для створення сайту: CMS або конструктор для сайту

Компанія CityHost є надійним провайдером в Україні, що надає якісні послуги платного хостингу та реєстрації доменів. Крім того, компанія надає в оренду віртуальні та фізичні сервери.

Одним з продуктів компанії є простий і зручний конструктор сайтів, який при придбанні хостингу поставляється безкоштовно. Детально з цією послугою можна ознайомитися на сторінці https://cityhost.ua/konstruktor_saitov/. Для того, щоб використовувати конструктор, не потрібні ніякі спеціальні знання або підготовка.

Особливості конструктора сайтів від CityHost

Ця програма недарма так називається: робота з нею нагадує збірку фігурок з дитячого конструктора. Для створення сайту не потрібне знання будь-яких мов програмування, в тому числі HTML. Сайт створюється шляхом перетягування картинок по екрану монітора. Те ж саме стосується наповнення сайту контентом: це не складніше, ніж робота з текстовим редактором Microsoft Word.

Всі доступні користувачеві шаблони конструктора згруповані за тематиками: від сайтів-візиток до інтернет-магазинів, а всього є двісті шаблонів. Конструктор включає в себе адаптивні шаблони, що забезпечують якісне відображення сайту на мобільних пристроях. Це дуже важливо, тому що більше половини сучасних користувачів заходять в Інтернет зі смартфонів і планшетів. Важливою є також інтеграція з соціальними мережами: конструктор за замовчуванням поміщає на сайт кнопки Facebook і інших популярних соц. мереж. Але мало створити хороший сайт – треба ще вжити заходів для його просування в рейтингу пошукових систем. У конструкторі CityHost передбачені функції для SEO-оптимізації сайту.

Використання конструктора

Після придбання хостингу конструктор можна запустити і приступити до створення сайту: вибрати потрібний шаблон, оформити його – змінити на свій розсуд кольору, стилі, шрифти і т.д. Потім користувач може наповнити сайт за потрібне контентом: текстом, картинками. Коли користувач вирішує, що сайт готовий, він натискає кнопку «Опублікувати», і створений веб-ресурс стає доступним всім відвідувачам Інтернету.

Джерело: http://navkolonas.com/archives/38636.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button