Блогосфера

У чому різниця між доменним ім’ям і веб-хостингом

Для веб-розробника такі завдання, як реєстрація доменів та хостинг веб-сайтів, не вимагають пояснень. Однак, якщо ви ніколи раніше не створювали веб-сайт, нерозуміння відмінностей між цими концепціями може утруднити початок роботи. Веб-хостинг і реєстрація доменів – це два елементи управління веб-сайтом. Але важливо розуміти різницю і варіанти їх використання.

Веб-хостинг – це обліковий запис на комп’ютері (він же сервер), який може зберігати і обслуговувати файли веб-сайту через Інтернет.

Реєстрація доменів полягає в оренді зрозумілого людині слова (наприклад, SeoMind.biz), яке спрямовує людей на певні файли веб-сайту через браузер.

Більш простою мовою, домен – це «адреса» в Інтернеті, а хостинг – це «земля» або простір, де живуть файли вашого сайту. На сайті https://cityhost.ua/ зараз можна купити за вигідною ціною домен і хостинг.

Як пов’язані між собою доменні імена і веб-хостинг?

Доменні імена та веб-хостинг – це дві різні послуги. Проте вони працюють разом, щоб зробити веб-сайти доступним для користувачів. По суті, система доменних імен схожа на велику адресну книгу, яка постійно оновлюється. За кожним доменним ім’ям є адреса служби веб-хостингу, на якій зберігаються файли сайту. Без доменних імен люди не зможуть знайти ваш сайт, а без веб-хостингу ви не зможете створити сайт.

Вам також буде цікаво: Чому слід орендувати сервер.

Крім надання доступу до вашого сайту, доменні імена пропонують ряд інших завдань, таких як:

  • Посилення вашого бренду. Швидше за все, ви будете використовувати URL, який включає назву вашого сайту або його варіацію. Це життєво важлива частина ваших зусиль з просування бренду.
  • Ваш сайт легше запам’ятати. У більшості випадків люди віддають перевагу більш коротким URL-адресам, які легше набирати і легше згадати.

хостинг сайтів

Що потрібно для створення сайту? Доменне ім’я або веб-хостинг?

Для створення сайту вам знадобиться як доменне ім’я, так і обліковий запис веб-хостингу. Купівля тільки доменного імені дає вам право використовувати це конкретне доменне ім’я протягом певного періоду. Вам потрібен веб-хостинг для зберігання файлів вашого сайту. Після того, як ви отримаєте хостинг, вам необхідно оновити налаштування вашого доменного імені та вказати його для вашого постачальника послуг веб-хостингу. Ви також можете купити домен та хостинг в однієї компанії.

Краще купувати разом або можна окремо?

Ви можете купити доменне ім’я і веб-хостинг у двох різних компаній. Однак в цьому випадку вам доведеться вказати своє доменне ім’я для своєї веб-хостингу компанії, відредагувавши налаштування DNS. З іншого боку, якщо ви купуєте доменне ім’я і веб-хостинг в однієї і тієї ж компанії, вам не доведеться змінювати налаштування доменного імені. Також набагато простіше управляти і оновлювати їх завдяки одній і тій же панелі моніторингу.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу Social Media News, цікавтесь новими публікаціями в сфері Блогосфери та успішних вам починань із власними проектами! Хочете поділитись новиною чи публікацією? Надсилайте свої історії на електронну пошту info@smnews.com.ua.

Джерело: 0352.ua

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button