Блогосфера

Український хостинг сайтів на вигідних умовах

Сьогодні будь-який підприємець розуміє, наскільки важливо мати сайт. Але, як часто відбувається, ми спокушаємося різними безкоштовними пропозиціями від хостингів і веб-конструкторів. В результаті отримуємо зовсім не те, про що мріяли: сторонню рекламу магічних засобів для боротьби з лупою, низький рівень трафіку, перебої в роботі сайту аж до повного відключення.

Щоб такого не трапилося, пропонуємо ознайомитися з одним з кращих хостинг-провайдерів в Україні – компанією CityHost.ua. За символічну плату від 30-ти гривень на місяць Ви отримаєте власний сайт, який стане Вашим професійним інструментом для залучення нових покупців і нарощування рівня продажів. Хостинг від CityHost: компанія існує вже досить давно і її послугами користуються відомі в Україні та за її межами інтернет-магазини, великі компанії, новинні агентства і прості блогери.

Почитати про всі переваги і послуги компанії СітіХост Ви можете на її офіційному сайті https://cityhost.ua/, тут же розміщена інформація про хостинг тарифи, реєстрації доменних імен, торгових марок, виділених серверах та ін.

ситихост

Так, якщо Ви тільки починаєте знайомство з інтернет-технологіями і хочете створити пробний веб-ресурс, який буде належати тільки Вам, CityHost запропонує такі послуги:

  • доступний тариф;
  • до 0,5 Гб простору на сервері;
  • можливість прив’язки до 10-ти поштових скриньок;
  • MySQL і SSL-сертифікат;
  • PHP memory_limit (оперативна пам’ять для скриптів і програм) 256 Мб.

Крім цього Ви отримуєте доступ до конструктору сайтів, а технічна підтримка завжди на зв’язку. Якщо ж у Вас вже є свій інтернет-ресурс, але Вас не задовольняють умови і тарифи старого провайдера, Ви з легкістю його перенесете на новий хостинг від СітіХост.

Інструменти для підвищення конверсії від CityHost

Конверсія відвідувачів в покупців – це той параметр, який найкраще свідчить про ефективність роботи сайту. Клієнти СітіХост безкоштовно отримують віджет зворотного дзвінка. Тобто будь-який відвідувач зможе звернутися до менеджерів з питанням.

Ще один плюс – можливість налаштування SMS-розсилки, за допомогою якої можна оповіщати клієнтів про акції та знижки. Крім усього іншого, СітіХост пропонує вигідні умови співпраці: реферальная програма (отримання знижок за прівлечеёних друзів, які скористаються платними послугами компанії).

Джерело: Кременчуг Онлайн.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button