БлогосфераСЕО новини

Види хостингів

Якщо виникла потреба створити власний веб-сайт в інтернеті, то знадобиться і хостинг. Без веб-хостингу відвідувачі просто не зможуть отримати доступ до сайту.

Що таке веб-хостинг?

По суті, веб-хостинг – це послуга, яку пропонує компанія https://cityhost.ua/. Вона і розміщує файли вашого сайту, щоб вони були доступні для перегляду в мережі. Крім того, хостінг компанії в будь-якому випадку надасть вам такі послуги, як, як обслуговування сервера, підтримка, облікові записи електронної пошти та багато іншого. Крім того, в пакет послуг в будь-якому випадку входять інструменти, які дозволять вам легко управляти вашим сайтом навіть без технічних навичок.

Загальний хостинг

Загальний хостинг є найбільш популярною формою хостингу і, ймовірно, найкраще підходить для більшості власників сайтів. Одним з найбільших переваг віртуального хостингу є те, що його покупка відрізняється невисокою ціною.

VPS хостинг

VPS хостинг – це зовсім інший вид хостингу. Для створення віртуального виділеного сервера використовується технічний процес, званий виртуализацией. Тим не менш, він отримує ресурси з декількох фізичних серверів, якими ви ділитеся з іншими людьми.

Виділений Хостинг

З виділеним хостингом орендується весь фізичний сервер. Це означає відсутність спільного використання ресурсів з іншими користувачами. В результаті вартість виділеного хостингу буде набагато дорожче. Але, маючи в своєму розпорядженні цілий сервер, ви отримуєте неймовірні рівні продуктивності і сховища. Крім того, у вас є можливість повністю налаштувати свій сервер, щоб отримати максимальну віддачу від вашого сайту.

Однак, хостинг на виділених серверах, ймовірно, не матиме сенсу для більшості власників сайтів, поки вони не отримають величезні обсяги трафіку.

Джерело: http://kartinamira.info/2014-06-30-10-36-45/5319-vidy-xostingov.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button