Блогосфера

Хостинг віртуальний і VDS / VPS сервер

Для розміщення сайту на якісному хостингу необхідно перш за все вибрати надійного провайдера СityHost. Початківці сайтовладельцев нерідко звертаються до принадному безкоштовного сервісу. Як налагоджувальних процедур цей хостинг іноді підходить.

Однак для стабільної роботи і розкручування бізнес-проектів рекомендується вибирати платні послуги. На комерційному сервісі забезпечені безпечні умови зберігання файлів, гідний рівень домену, захист від DDoS-атак, швидкий доступ відвідувачів до сайтів.

При виборі хостингу потрібно враховувати обсяг інтернет-проекту, його потреби до підтримуваних сервісів. Сучасні провайдерські компанії дотримуються досить гнучкої цінової політики. Вартість послуг залежить від кількості опцій, різновиди хостингу.

Вам також буде цікавоЩо треба для створення сайту.

Найбільш поширені види хостінгового сервісу, які пропонують всі провайдери – це:

  • віртуальний хостинг. За ціною він найдешевший. Даний сервіс вигідний для замовників з невеликими сайтами. Розміщуючи інтернет-проект на цьому майданчику користувачеві не доводиться навчатися науці налаштувань. Хостингом управляє провайдер. На подібному сервісі робота всіх сайтів відбувається в загальній серверної середовищі. Тому виникають іноді зависання, збої. Це трапляється, якщо сусідні проекти захопили всі ресурси устаткування. Щоб таких проблем не було, хостера доводиться контролювати процеси і відключати сайти-загарбники;
  • віртуальний сервер, що працює на основі технології VPS / VDS. Цей сервіс зручний для популярних сайтів. При цьому ресурси реального сервера розділені на кілька VPS. Кожен з них автономний і працює з виділеним об’ємом процесорної потужності, ОЗУ, дискового простору. Окремий VPS не залежить від сусідів. Можливості віртуального сервера такі ж, як реального, але з меншими обсягами серверних ресурсів. Такі умови підходять для багатьох користувачів, оскільки вартість послуг у порівнянні з виділеним сервером в рази дешевше. VPS вважається для замовника часто найкращим варіантом для продуктивної роботи сайту. Маючи права адміністратора, він оптимізує свою роботу;
  • виділений сервер. Оренда реального сервера необхідна для замовників проектів, якими користується величезна аудиторія клієнтів. У цьому випадку орендар сплачує за послуги значну суму, щоб користуватися всіма серверними потужностями.

Джерело: http://www.niknews.mk.ua/2019/11/10/hosting-virtualnyj-i-vdsvps-server/.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button