Блогосфера

YouTube заблокує десятки тисяч каналів через нові правила

Багато років тому Google зробила одну з найбільш вдалих покупок за всю історію компанії – вона купила сервіс YouTube, а завдяки великим інвестиціям, він швидко став неймовірно популярним серед користувачів по всьому світу. На сьогоднішній день цей сайт входить в топ-5 найбільш відвідуваних інтернет ресурсів в США, Європі, а також в інших країн. Проте, часи змінюються, в результаті чого, речі з якими раніше «пошуковий гігант» мирився, сьогодні забороняє, роблячи правила розміщення контенту більш суворими для всіх користувачів.

Як стало відомо сьогодні, 11 червня 2019 року, YouTube вводить нові правила користування сервісом для авторів, тобто людей, які публікують контент. Під нові правила потрапляють мільйони вже опублікованих відео, а десятки тисяч каналів назавжди заблокують. Якщо раніше Google крізь пальці дивилася на те, що в відеороликах розпалюють ненависть з яких-небудь ознаками, то більше такого не буде. Як стало відомо з опублікованого прес-релізу, використання платформи для розпалювання ненависті, переслідування, дискримінації та насильства категорично заборонено.

Вам також буде цікаво: Як вибрати тур для відпустки.

Хоч нові правила ще і не вступили в силу, але Google рекомендує всім авторам, щоб не потрапити під блокування, вже зараз видалить весь контент, який потрапляє під такий опис. Співробітники американської корпорації розробили спеціальний алгоритм, суть якого зводиться до того, що він виявляє всіх авторів, які пропагують екстремізм та займаються дискримінацією людей за будь-якою ознакою, на кшталт статі: раси, орієнтації, релігійних поглядів і т.д. Всі відео, в яких буде подібний контент, будуть автоматично видалені.

Автори, які мають канали з великою кількістю такого матеріалу, потраплять під вічне блокування. У разі виявлення спірного контенту, як його називає  Google, відеоролик НЕ буде видалятися, але він потрапить під фільтр, в результаті чого буде показуватися в пошуковій видачі в самому низу.

За словами співробітників YouTube, нові вимоги до контенту вступлять в силу вже в найближчі дні, а стосуються вони як нових матеріалів, так і всіх старих. Все це призведе до того, що мільйони опублікованих відеороликів видалять, а десятки тисяч каналів заблокують.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button