Блогосфера

Зручна і вигідна реєстрація доменів в Україні

Сьогодні будь-яка, навіть невелика, компанія має свої сторінки в Інтернеті. Безперебійна робота сайтів забезпечується компаніями-провайдерами на яких будь-який власник сайту може орендувати місце. Така послуга носить назву хостингу.

Якісні послуги хостингу надає споживачам компанія CityHost. У неї можна також купити доменне ім’я, тобто ім’я сайту, яке можна зареєструвати в 280 різних зонах. Всі подробиці про хостинг від CityHost.

Реєстрація доменних імен і хостинг

Бажаючи зареєструвати домен, клієнт спочатку повинен зробити перевірку його доступності. Це можна зробити на сайті CityHost. Після оплати доменом можна буде користуватися буквально через п’ять хвилин. Причому клієнт може скористатися хостингом CityHost, але це не обов’язково: є можливість вказати сервер іншого провайдера.

Управління здійснюється за допомогою панелі, яка є розробкою компанії. Її відрізняє зручний і простий інтерфейс і, в той же час, значні функціональні можливості. Користуючись хостингом CityHost, клієнт своєчасно отримує СМС-нагадування з приводу його продовження, щоб уникнути ситуацій, коли в роботі сайту відбудеться перерва. Панель управління дає також можливість встановити режим автоподовження. У цьому випадку клієнтові треба лише забезпечити наявність коштів на внутрішньому рахунку.

Вам також буде цікаво: Що треба для створення сайту.

Вибір доменного імені та його придбання

В інтересах клієнта, щоб ім’я сайту не було занадто довгим, щоб воно легко запам’ятовувалося – це теж фактор збільшення відвідуваності. Відомо з практики, що в доменне ім’я не варто вставляти цифри – це не сприяє запам’ятовуванню.

Коли доменне ім’я вибрано і перевірено на доступність, необхідно провести реєстрацію і оформлення замовлення. Компанія надає клієнтам можливість здійснювати оплату зручним для них способом. Постійні клієнти компанії користуються накопичувальною знижкою, яка поступово може зрости до 15%.

Джерело: http://daily.com.ua/publications/Udobnaya-i-vygodnaya-registraciya-domenov-v-Ukraine.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button