Life StyleКар'єра

5 стереотипів, які заважають кар’єрі

Для того, щоб стати успішним і рухатися вгору по кар’єрних сходах потрібно не тільки використовувати позитивні установки, але і намагатися уникати негативних.

Моя самооцінка заснована на тому, що про мене думають інші

У багатьох людей власна оцінка складається на основі того, що про них думає бос, колеги, родичі, друзі. Якщо вони впевнені, що інші думають про них погано, їм в потрібний момент не вистачає впевненості, щоб прийняти важливе рішення.

Моє минуле = моє майбутнє

Якщо людину осягає ряд невдач, він починає вважати, що його цілі недосяжні. Згодом він стає пригніченим і збентеженим і намагається уникати ситуацій, в яких є ризик оступитися. Оскільки будь-яке досягнення, так чи інакше, пов’язане з ризиком, така людина вже не може домогтися значних успіхів.

Моя доля підкоряється чомусь надприродному

Деякі люди впевнені, що їх статус в житті і навіть людський потенціал визначать удача, доля або божественне втручання. Сподівання на когось позбавляє людину ініціативності, робить їх пасивними в діях.

Мої емоції відображають об’єктивну реальність

Деякі впевнені, що їхні емоції викликані зовнішніми подіями. Насправді, емоції формуються не самою подією, а вашим сприйняттям того, що ця подія означає. Таким людям складно поставити себе на місце іншого.

Я повинен бути досконалим і повинен всім володіти досконало

Оскільки немає нічого досконалого, люди, які цього прагнуть, часто розчаровуються. Перфекціоністи часто звинувачують весь світ у недосконалості, замість того, щоб робити все необхідне для досягнення мети.

Отже, якщо ти впізнав себе хоч в одному з разі, постарайся швидше позбутися свого стереотипу. Хочеш більше порад від українського порталу Social Media News? Підписуйся на оновлення порталу та додавайся в соціальних мережах.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button