Life StyleЗвички

Чому слід купити бездротові навушник

На сьогоднішній день все більше і більше людей купують бездротові навушники. Чому? Причин дуже багато, але основні з них лише чотири. Портал SMNEWS пропонує ТОП 4 підстави перейти на бездротові навушники.

Роз’єм під навушники: вже в минулому

Так, це сувора реальність. Все тому, що основні компоненти будь-якої звукової апаратури – це підсилювач і перетворювач. Тільки пройшовши через них звук «подається» на роз’єм. Дорогі компоненти (а вони тільки в дорогому смартфоні) дозволяють гаджету бути мрією для меломана, а дешеві – розчаровують. Коли підсилювач і перетворювач вбудовані в самі навушники, ви можете бути впевнені, що їх звучання не відрізнятиметься при використанні різних джерел. О

дні і ті ж бездротові навушники будуть однаково звучати на різних смартфонах, з плеєрами і планшетами, ноутбуком і навіть ігровою приставкою. Стандартні кодеки Bluetooth 4.0 і 5.0 підтримуються більшістю виробників, а зовсім скоро масової стане можливість передачі без проводів аудіо високої якості. Сьогодні це привілей зв’язки з флагманських гарнітур і смартфонів Sony. Але Android 9 обіцяє виправити цей недолік.

Бездротові навушники недорогі

Раз вже сьогодні мало не кожен другий новий смартфон позбавлений окремого роз’єму під навушники, виробники аудіо-додатків, швидко підлаштуватися під цю реальність. Налагоджено масове виробництво бездротових гарнітур на будь-який смак, колір і  гаманець.

Мінімум проводів під одягом

У звичайних навушників з часом починають гнутись, ломатись, стиратись. Бездротовим навушників така недуга не страшна, особливо якщо вибрати накладні або повністю бездротові вкладиші типу AirPods. Мінуси? Вони теж є: будьте обережні з роз’ємом для зарядки, якого немає у простих навушників.

Музика і мова без втрат

При використанні дротових навушників без мікрофона і кнопок всі ваші дзвінки будуть йти через смартфон, а будь-які бездротові гарнітури вже повністю готові для спілкування та управління викликами. Тут це, скоріше, першочергове завдання, і більшість недорогих моделей справляються з нею на п’ять балів.

Що стосується якості звучання музики, сучасні бездротові навушники навряд чи поступаються в деталізації глибині баса звичайних провідних навушників в ту ж ціну. Але головне, в повсякденному житті нам часто колись занурюватися з головою в тонкощі і нюанси музичної композиції. У громадському транспорті різницю між Bluetooth-гарнітурою і професійними моніторними навушниками просто не розрізнити.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button