Life StyleРемонт

ЛайфХаки для ремонту квартири

Якщо Ви вирішили зробити ремонт у своїй оселі, вам знадобляться маленькі хитрощі, для полегшення свого життя.

Ось деякі з них:

Якщо ваш ремонт включає в себе заміну вікон, то почніть саме з них. Як би не намагалися монтажники, все одно пилу і бруду від вікон дуже багато, а якщо у вас приватний дерев’яний будинок, то це і тирса, стружка, і чого там тільки буде.

Потім слід продумати розташування розеток, вимикачів. Цілком ймовірно вам будуть потрібні додаткові метри проводки. Краще це зробити відразу, поки немає шпалер або іншого покриття на стінах. Продумайте, де буде знаходитися шафа-купе, телевізор, комп’ютер. Проведіть до цих місць кабелі. Їх можна заховати в плінтуса, кабель-канали або під штукатурку. Щоб, потім це все не заважало. Правда, тим, хто любить постійне переміщення предметів меблів, з цим потрібно бути обережніше. Можливо, робити резервуари проводки, кабелів.

Не клейте в передпокої світлих шпалер

Дуже швидко вони забрудняться. Якщо ви вирішили змінити труби системи опалення. То буде добре, якщо залізні труби зміните на поліпропіленові. Вони легкі, монтаж не приносить багато бруду. Нічого «варити» не потрібно. Труби сильно не нагріваються, і не псують меблі.

Якщо ви вирішили змінити ванну

Подумайте, з якого матеріалу вона буде. Чавун – важкий, але вже перевірений і багатьма улюблений. Акрилові ванни – красиві, легкі, але, правда, дорогі. І з ними потрібно бути обережним. Бояться ударів. Якщо у вас є маленькі діти, то краще від цього варіанту відмовитися. Метал – багатьох він лякає тим, що вода остигає швидко, вода сильно та голосно.

Вам також буде цікаво: Портативна колонка Tronsmart Element T6 Plus.

Але! Вона легка, транспортабельна, на відміну від чавуну. А для того, щоб уникнути і шуму і швидкого охолодження, потрібно виконати наступне. Перевертаємо ванну догори дном, купуємо пару балонів монтажної піни, і всю її заливаємо піною. Чекаємо, поки висохне, і встановлюємо її. Ну а для того, щоб піни не було видно, робимо дверки, чи можна шторочку повісити.

І ще одна хитрість

Чим яскравіше світло у вашій кімнаті, тим більша ймовірність знайти якісь дрібні дефекти. А навіщо це? Про них знати можна тільки вам, а не іншим. Тому краще використовувати джерела не яскравого світла: світильники, бра, торшери і навіть гірлянди. Це і красиво і естетично. Застосування різних хитрощів спрощує наше життя, в тому числі при ремонті квартири і не використовувати Лайфхак просто нерозумно.

В будь-якому випадку, ліпше звернутись до професіоналів по ремонту квартир та офісів, які працюють в компаніїї по ремонту в Києві та Київській області, а саме в компанії УКРБУД Дизайн, яка вже за десятиліття зарекомендувала себе як надійна та недорога компанія з ремонту. Детальніше з послугами компанії можна ознайомитись, якщо перейти за посиланням.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button