Life StyleЗвички

Що подарувати хлопцю на чоловічий день?

Чоловіче свято – це один з елементів нашої культури, тому ми надаємо йому таке велике значення, навіть якщо він не пов’язаний з офіційними урочистими заходами, а проходить в домашніх умовах.

Що подарувати хлопцеві в подарунок?

Кожне свято – це хороша можливість для вручення подарунка. Вибір подарунка – це часто складне завдання, навіть якщо пані добре знають свого нареченого, друга або брата. Покупка дрібниці, яка принесе йому радість, виявляється складною задачею.  Варто пам’ятати, що не можна керуватися власним смаком і перевагами, а потрібно подивитися на вибір чоловічим оком.

Магазини пропонують сотні різних дрібниць – не лише практичних, але і веселих. Перш за все, варто з самого початку відмовитися від офіційних подарунків, як шкарпетки, лосьйон після гоління або краватку, які часто вручають в інших випадках.

Вибір подарунка залежить від уподобань хлопця, які в молодому віці можуть бути пов’язані зі спортом, музикою, електронікою, або туризмом. Облік пристрастей, безумовно, виявиться хорошою ідеєю, тому варто подумати про новий гаджет, це може бути диск улюбленої групи, експонат в колекції, портативна колонка, спеціальна комп’ютерна мишка для гравця, або квиток, щоб відправитися в подорож удвох.

Майже в кожному торговому центрі є магазин з кумедними гаджетами. Там можна знайти футболки з цікавим принтом (варто персоналізувати подарунок і доручити виконання обраного графіка), або практична гуртка, яка завжди знадобиться. Крім того, варто пошукати подарунки в інтернет-магазинах.

Вам також буде цікаво: Основні помилки користувачів смартфонів.

Країною, в якій зародилася традиція святкування Дня чоловіків, є Японія, де свято відзначалося вже з VI століття н. е. З 1945 року його прирівняли з Днем дитини, але традиція, пов’язана з важливою роллю хлопчиків в будівлі колишнього японського суспільства, до сьогоднішнього дня збереглася.

День чоловіків святкують також і в багатьох інших країнах, проте він не має постійної дати, це залежить від звичаїв конкретного народу. Наприклад, у Великій Британії та Ірландії він відзначається 5 квітня, у нас – 23 лютого, в Норвегії – 7 жовтня, в Бразилії – 15 липня, в Канаді – 25 листопада, в Індії і Мексиці – 19 листопада, а на Мальті – 7 лютого.

Джерело: 0372.ua

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button