Life Style

У Швеції шукають людину, яка буде байдикувати і отримувати за це зарплату

У Швеції шукають людину, яка все життя не буде робити нічого і отримувати за це зарплату, а потім ще і пенсію. Цей доброволець, якщо захоче, може навіть влаштуватися на реальну роботу, але він все одно буде отримувати належну зарплату нероба.
У 2017 році влада міста Гетеборг провели конкурс на кращий дизайн залізничної станції. Виграли два місцевих жителя – Саймон Голдін і Якоб Сеннебі – які отримали за це 7 мільйонів шведських крон (приблизно 750 тисяч доларів). Свої гроші вони вирішили витратити на соціальний експеримент. Вони хочуть з’ясувати, що буде з людиною, якого призначили професійним тунеядцем на все життя.

Від дармоїда слід дотримуватися тільки одного умови. Кожен робочий день він буде повинен приходити з ранку на ж/д-станцію і бити по годинах. Це включить вогники навколо них і дасть всім зрозуміти, що дармоїд вийшов на свою роботу. Далі від нього нічого не потрібно до самого вечора, коли він повинен буде знову прийти до тих же годинах і вдарити їх знову – щоб вогники вимкнулися, і він сповістив про кінець робочого дня. Весь інший час щасливчик буде відпочивати.

Отримувати за це він буде 2300 доларів на місяць. Передбачені навіть пільги і відпустку. Організатори експерименту говорять сенс експерименту в тому, що в ньому немає сенсу. Добре людям живеться, однако.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button