Life StyleКар'єра

Як не “зірватися” на робочому місці

Універсальна порада – забити на все і не паритися – не завжди працює. Іноді, крім роботи, є й інші джерела напруги і турботи. Щоб позбутися від негативних емоцій і прийти в нормальний стан, психологи радять використовувати кілька методів, які можна застосувати не відходячи від робочого місця.

Як позбутися напруги на робочому місці

Вдих-видих. Якщо відчуваєш, що ось-ось “рване” – зроби кілька глибоких вдихів, насичуючи мозок і тіло киснем.

Випий води. Впливає так само, як і попередня рекомендація. Ти просто перемикаєш свої емоції.

Зроби кілька вправ. Дихальна гімнастика відмінно впорається з напругою. Постав ноги на ширині плечей, руки розслаблені вздовж тіла, голова рівно. Закрий очі, зроби глибокий вдих, одночасно піднімай долоні вгору вздовж тіла, потім розведи їх в сторони, потягніться. Повільно видихай, опускаючи руки. Повтори три рази.

Ароматерапія. Заведи кілька пляшечок з ароматичними маслами. Від стресу допоможуть бергамот, грейпфрут, сандал.

Заземлись. Зосередься на відчуттях в ногах, можеш навіть роззутися і стати на підлогу босоніж.

Пройтись. Увімкни свою улюблену музику, візьми речі і просто пройдись 15-30 хвилин. Можна випити кав  або просто посидіти в парку.

Перемкни увагу. Подивися на милі фотографії та збалансуй емоції. Ну, а головна порада – не бери близько до серця все, що відбувається.

От і весь секрет, як позбутися негативних емоцій та не зарватися. Бажаєшь більше порад? Підписуйся на оновлення українського порталу SocialMedia News та додавайся до нас у соцыальних мережах. 

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button