НовиниПолітика та Економіка

Майстер жаху Стівен Кінг вважає, що Трамп страшніше власних вигадок

Знаменитий письменник Стівен Кінг (Stephen King) знає про жах більше, ніж будь-хто. У новому відео для Now This News плідний розповідач заявив, що він знайшов в житті щось страшніше, ніж його вигадки.

На питання про те, чи вважає автор президентство Дональда Трампа страшніше, ніж його романи, він зазначив: «Так, я думаю, що це страшніше. Це так”. Кінг зазначив, що реальність найстрашніше, що він написав.

Кінг погодився зі схожістю свого роману 1979 року і кінофільму 1983 «Мертва зона», науково-фантастичного трилера, одним з героїв якого став шахрай в сфері нерухомості, надалі – політичний демагог, з нинішнім мешканцем Білого будинку. «Я був в деякому роді переконаний, що можливо з’явиться такий політик, який захопить уяву американського народу. І це сталося », – сказав Кінг.

Читайте також: Зірка Instagram і YouTube заарештований за згвалтування.

Письменник згадав, що його герой Грег Стіллсон почав політичні мітинги більше як жарт, потім захопився і навіть залучив байкерів на зборах для захисту – це дуже нагадує мітинги Трампа. Кінг каже, що придумав персонажа на основі аналізу американської публіки і її готовності до того, щоб такий тип дійсно міг прийти до влада. «Американські виборці завжди мали схильність віддавати свої голоси новачкам із правими поглядами. І ось мій Бугимен, якого я ніколи не хотів би бачити на політичній арені, виник в життя».

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button