НовиниПолітика та Економіка

Токіо почав вивчати питання про скасування короткострокових в’їзних віз для громадян Росії

Уряд Японії вивчає питання про фактичне скасування короткострокових в’їзних віз для російських громадян. Про це повідомила газета «Санкей» з посиланням на власні джерела.

Терміни введення на даний момент поки не визначені, однак за допомогою нововведення росіянам не потрібна буде віза на в’їзд в Японію для перебування протягом 90 днів, якщо громадянин заздалегідь зареєструє в японській консульській установі дані закордонного паспорта.

Раніше експерти з’ясували, що в 2018 році росіяни стали частіше літати до Японії, ніж роком раніше. Кількість куплених квитків зросла на 34%, а середня вартість перельоту знизилася на 9,8% і склала 34,7 тис. рублів.

23 жовтня влада Японії значно пом’якшила візовий режим для громадян РФ, які подорожують у складі туристичних груп по турам компаній, що входять в Російський союз туріндустрії (РСТ) і Асоціацію туроператорів Росії (АТОР). Згідно з новими правилами, для отримання візи таким туристам буде потрібно лише дві заповнені анкети, дві фотографії, оригінал закордонного паспорта і копія російського.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button