Tech

Айфон вимикається на холоді що робити корисні поради

Кожен власник Iphone в курсі, що айфон вимикається на холоді і це відбувається досить часто. Найнеприємніше, що відключення можуть відбуватися навіть при не самих низьких температурах. Зазвичай після такого випробування на морозі айфони ще досить довго приходять в норму. Читайте далі і дізнаєтеся, що робити для того щоб не потрапляти в подібні ситуації.

Чому айфон виключається на морозі

Для того щоб зрозуміти як вирішувати проблему, давайте розберемося в її причинах. Причина такої поведінки телефонів Apple, який можна купити тут https://applekiev.com.ua/category/iphone-xs/, давно відома. І ця причина – літій іонні акумулятори IPhone. При температурі навколишнього повітря нижче 0 °C властивості іонів акумуляторів починають губитися. У деяких випадках цей ефект починає діяти і при температурі 5 °C. Такий вплив призводить до підвищення внутрішнього опору. Підвищений внутрішній опір провокує, в свою чергу, тимчасову втрату ємності.

Саме ця втрата ємності вашого IPhone і є основною причиною виключення телефону в холодну погоду. Це може статися навіть якщо відсоток заряду далекий від нуля. Акумулятори просто перестають видавати струм. Тому телефон вимикається.

Як вирішити проблему виключення IPhone на холоді

Найпростіше рішення проблеми температурного режиму для айфона взимку – це використовувати чохол. Вам не потрібна якась спеціальна зимова морозостійка модель чохла. Підійде найпростіший варіант. Головне, щоб цей чохол закривав смартфон з усіх боків. Кращим варіантом виглядає чохол-книжка. Буде добре, якщо він покритий м’яким матеріалом з внутрішньої сторони.

Окремим рішенням є чохол з вбудованим акумулятором. При такій комбінації спрацьовує 2 захисних фактора для вашого айфона:

  • Захист корпусу телефону від охолодження чохлом.
  • Постійне підключення айфона до джерела живлення створює додатковий нагрів телефону і можливість безперервної роботи без відключення.

Айфон вимикається на холоді – використовуйте повербанк

Багато користувачів IPhone почали використовувати портативні зовнішні акумулятори – повербанк і це логічно. Їх охоче використовують з двох причин:

  • Ціна повербанка зазвичай нижче, ніж чохла з акумулятором.
  • Ємність повербанка більше.

гарнітура

Використання гарнітури на холоді айфон

Ще один варіант вирішення проблеми айфона на морозі – це використання гарнітури. При такому варіанті під час дзвінків смартфон не потрібно діставати з кишень, він знаходиться в теплі і не піддається впливу низьких температур.

Повна зарядка айфона перед выходом на вулицю

Якщо зарядити айфон перед виходом на вулицю до 100%, то навіть без додаткового захисту він протримається довше. Використовуйте це і виходьте на вулицю з повністю зарядженим гаджетом.

Прогрівання IPhone за допомогою програми

Коли попереду деякий час на морозі, можна примусово змусити айфон розігрітися за допомогою програми вимогливого до ресурсів. Для цього відмінно підходять гри. Просто запустіть гру, таку як Real Racing 3 або Hearthstone. Дуже скоро ви помітите, що апарат нагрівся. При цьому він буде нормально функціонувати навіть на вулиці.

Тепер ви знаєте як боротися з проблемою, коли айфон вимикається на холоді. Просто використовуйте хоча б один з описаних вище способів і ваш IPhone на морозі буде відчувати себе добре.

 

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button