Tech

Основнім помилки користувачів

Сьогодні телефон є практично у кожного. Ми зберігаємо в ньому всю особисту і ділову інформацію: контакти, пошту, доступ до рахунків через банківські програми. Однак, шахраї також не дрімають, і готові в будь-який момент запустити лапу в ваші гаманці. Тому важливо бути завжди напоготові. Зокрема, використання VPN, що забезпечить безпеку в мережі. Також необхідно звернути увагу на свої паролі. Вони, як мінімум, не повинні повторюватися. Розглянемо ж основні помилки користувачів смартфонів і як з цим боротися.

Основні помилки користувачів смартфонів

Помилка перша. Користувачі, буває, скачують програми та ігри на різних сайтах. Однак, необхідно пам’ятати, що програми, розміщені на сторонніх сайтах, можуть бути заражені. Рекомендуємо завантажувати додатки виключно в офіційному Google Play Market, а в налаштуваннях відключити можливість установки ПО зі сторонніх джерел, а також включити вбудовану перевірку додатків. Також не рекомендується встановлювати root-доступ, тому що це підвищує ступінь ризику.

Вам також буде цікаво: Найпростішими словами, що таке хостинг.

Звертайте увагу, які дозволи вимагають додатки. Якщо, наприклад, якась іграшка запитує доступ до камери, мікрофона, аккаунту, SMS, це повинно насторожувати. Також видаляйте всі додатки, якими ви не користуєтеся. Тут однозначно працює принцип, чим менше, тим краще. Це буде менше забирати ресурсів телефону, але і підвищить безпеку.

безпека смартфон

Помилка друга. Користувачі зазвичай не заморочуються і вбивають скрізь однакові прості паролі, щоб не забути і отримати завжди швидкий доступ. Про це багато говорять виробники антивірусів, компанії, що спеціалізуються на безпеці, різні експерти, та й підказує здоровий глузд. Але дана помилка, на жаль, залишається досить типовою.

Ще раз звертаємо увагу: паролі до різних сервісів необхідно використовувати різні, і вони повинні складатися як мінімум з десяти символів, включаючи літери в різних регістрах, цифри та інші значки. Рекомендується періодично паролі міняти. А ще для розблокування смартфона також бажано встановити не простий пін-код, а більш складний пароль, і само собою використовувати відбитки пальців та інші інноваційні методи аутентифікації, які пропонують виробники смартфонів.

Для доступу до сервісів бажано використовувати двухфакторную аутентифікацію, коли крім введення пароля потрібно ввести ще і тимчасовий одноразовий код, який можна отримати по SMS.

Вам також буде цікаво: Реферальна програма від хостинг-провайдера.

Помилка третя. Смартфон постійно здійснює пошук бездротових мереж, і він може мимоволі підключатися до мереж з назвами, доступ до яких ви встановлювали раніше. У той же час зловмисники можуть налаштовувати відкриті мережі для отримання конфіденційної інформації з вашого телефону.

Тому рекомендуємо відключити автоматичне стеження за бездротовими мережами, а також уникати відкритих публічних Wi-Fi-мереж. Також краще відключати і Bluetooth-з’єднання, при цьому телефон стане менш вразливим до комп’ютерної атаки і зменшиться витрата батареї.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button