TechТелефони

Pixel 3 XL від Google

Багато хто був вражений Pixel-телефонами Google, але їх жахливі продажі не виправдали їх репутації. Pixel 2 замінив першу модель всього за рік, тому було хорошою ставкою, що Pixel 3 вийде приблизно в той же час цієї осені. Тепер є натяк на те, як може виглядати наступний смартфон технологічного гіганта. Відповідно до джерел Bloomberg, це знову будуть стандартна і «XL» версії, причому більша з екраном від краю до краю і (не дивно) надрізами вгорі.

За словами джерел, у меншого Pixel 3 не буде експансивного екрану або вирізу. «XL» буде оснащений двома об’єктивами камери в виїмці і матиме товсту нижню рамку, щоб зберегти передні динаміки. Обидві версії як і раніше будуть мати тільки одну камеру на задній панелі і використовувати програмне забезпечення для імітації розмитого фонового ефекту iPhone.

Інші деталі ще більш цікаві

Джерела зазначили, що Google говорила про створення своїх телефонів з Foxconn, яка як і раніше виробляє iPhone. Крім того, деякі таланти Google, придбані у HTC в січні, працювали над апаратним і програмним забезпеченням для Pixel 3. Оновлена ​​ОС Android з великими можливостями ІІ також знаходиться в роботі, яка може з’явитися вже в наступному році.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button