Tech

Портативна колонка Tronsmart Element T6 Plus

Такі колонки стануть прекрасним рішенням в разі, якщо ви любите слухати музику далеко від комп’ютера. Звичайно, є варіант прослуховування улюблених треків на телефоні, але тут про хорошу якість годі й мріяти – звук буде неминуче спотворений.

Так що краще задуматися про покупку хороших блютус-колонок, благо продаються вони всюди, наприклад, на офіційному сайті представника Тронсмарт в Україні –  https://tronsmart.ua/audio/portativnye-kolonki/tronsmart-element-t6-plus. Можна навіть не відвідувати магазин особисто, а просто оформити заявку в онлайн-каталозі і дочекатися доставки.Фірма випускає Tronsmart t6 Plus в двох колірних варіаціях – чорному і червоному. Це дуже зручно, адже не всім сподобаються стандартні чорні девайси і не всі зручно особисто їздити за гаджетами.

ElementT6 Plus

В комплекті разом з колонками йде якісний чохол для перенесення (надається в подарунок, якщо купувати у Tronsmart.ua). Можна купити колонки і без чохла. Картонна упаковка досить симпатична, на її зворотньому боці винесена інформація про основні технічні параметри колоноки. Акумулятор розрахований на 15 годин роботи.

Корисні факти про Tronsmart t6 Plus

Заряджається портативна колонка протягом кількох годин. Цікавий ефект колонок «звук навколо», які буде оцінено всіма меломанами. Як би ви не розташували колонку, якість відтворення аудіоінформації буде незмінно високою, без спотворень і приглушений. Зовні колонка нагадує невеликий термос або бляшанку, і спочатку можна навіть не здогадатися, що це таке. Щоб домогтися регулювання рівня гучності, потрібно обертати «кришку» термоса, не сильно, звичайно. Не можна сказати, що колонка має активну систему вологозахисту, але вона здатна спокійно пережити потрапляння під мжичку або сніг.

Але краще не піддавати гаджет подібних випробувань, пряме “купання” у воді вона навряд чи витримає. Функцію резонатора в конструкції виконує пасивний динамік на протилежній від «кришки термоса» стороні колонки. Поставивши колонку резонатором вниз на тверду рівну поверхню, можна домогтися посилення низьких частот.

Tronsmart-element-T6-plus

Це дає додаткові можливості для прослуховування музики. Він, тобто резонатор, має цікавий зовнішній вигляд – переливами насеченной металу можна милуватися довго.Загалом і в цілому можна зробити висновок, що свіх грошей колонка безумовно варто. Вона не ідеальна, але володіє декількома цікавими особливостями, а грубих недоліків в процесі роботи не демонструє. Добротна і симпатична “робоча конячка” стане відмінним варіантом для покупки в 2019 році.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button