Tech

Що таке портативна колонка? Навіщо вона потрібна?

Портативна колонка – це в першу чергу мобільний (переносний) аудіопристр, який підключається до інших девайсів за допомогою технології Bluetooth, або повністю самостійний пристрій, призначений для відтворення музики та інших аудіо файлів. Ми спеціально назвали колонку – аудіопристроєм щоб підкреслити той факт, що при виборі вам необхідно звертати увагу не тільки на якість звуку, але і на такі фактори як тривалість автономної роботи і утримання з’єднання з вашим смартфоном або ноутбуком.

З чого складається портативна колонка і як підібрати ідеальний варіант?

Динаміки. Нехай колонка і одна, але динаміків повинно бути 2 і більше. У якісних портативних колонках, таких як Тронсмарт Т6 – https://tronsmart.ua/ua/audio/tronsmart-element-t6–chernij, є 2 динаміка і вбудований сабвуфер. І не важливо на скільки Ватт ваша колонка, але сабвуфер і 2 динаміка – це «мінімум» за допомогою якого можна буде слухати музику однаково комфортно як на вулиці, так і в приміщенні.

Акумулятор. Це другий за важливістю елемент, тому як при потужності колонки в 20-25 він повинен бути значних розмірів. Перевірити це досить просто – акумулятор найважчий елемент в колонці і порівнюючи масу різних колонок можна зрозуміти, хто бреше в вказівці характеристик.

Bluetooth модуль. Так як звук зі смартфона ми будемо передавати саме з блютузу, то відразу варто загострити на цьому увагу адже буває так, що колонка повинна лежати поруч з телефоном щоб працювати без перешкод.

колонка портативна т6

Навіщо вона потрібна?

Ті хто хоче купити портативну колонку і так це знають. З цієї причини відповімо на це питання тим, хто ще збирається або не розуміє навіщо вона може знадобиться.

Відпочинок на природі. Якщо ви любитель піших прогулянок на природі. Якщо ви любите збирати гриби і часто їздите з друзями на природу, то з колонкою Вам не потрібно садити акумулятор автомобіля. Адже малогабаритна колонка нічим не гірше ненажерливої ​​(в плані споживання) магнітоли автомобіля.

Перегляд фільмів. Розміри смартфонів з кожним роком збільшуються. Відповідно велика кількість людей не беруть з собою в поїздку ноутбук, тому як смартфон може все те ж саме, тільки він менше, довше тримає заряд і він все одно завжди поруч. Але дивитися фільм через динаміки смартфона або планшета – іноді просто неможливо. І така колонка – реально допомагає вирішити цю проблему.

Дискотеки на природі. Для такого випадку підійдуть тільки досить великогабаритні колонки, але при цьому вони не перестають бути мобільними, тому як в них завжди є АКБ сумірний з потужністю колонки.

Джерело: Specialcom.net.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button