АнгліяТуризм

Чим цікавий Лондон

Лондон – велике і густонаселене місто, столиця Англії. У ньому цілих 5 міжнародних аеропортів, найбільшим з яких по праву вважається Хітроу. Цікаво, що в’їзд до центральної частини Лондона платний. Це обумовлено тим, що там дуже багато туристів, з яких не гріх отримати прибуток. До речі, Лондон є не тільки в Англії… Міста з такою назвою можна знайти також в США і Канаді. Але англійський Лондон, безсумнівно, найбільший з них.

Це місто з’явилось ще в 43-му році нашої ери, але тоді він мав зовсім крихітні розміри. Що ми знаємо про столицю Великобританії? Ну, всі ми, напевно, чули про те, що там вічно йдуть дощі і є чимало цікавих пам’яток типу Біг-Бена, музею мадам Тюссо, Тауерського моста, Вестмінстерського палацу і т.д.

Лондон цікавий і тим, що в ньому проживають мешканці самих-самих різних національностей. Вони кажуть на різних мовах, хоча, звичайно, національною (і найпоширенішою) мовою є англійська. Додаткове онлайн вивчення англійської мови допоможе вам перед майбутньою подорожжю.

У столиці Англії величезна кількість театрів і ресторанів. Крім того, там є старий-престарий Віндзорський замок. Йому вже більше дев’яти сотень років, тим не менш, він ще непогано зберігся і функціонує. Лондон, як уже було зазначено вище, з’явився давним-давно і за всю свою історію існування пережив чимало.

Так, припустимо, в 1666 році його охопила дика пожежа, внаслідок чого місто дуже постраждало, але місто швидко реставрували і воно стало ще кращим, ніж було раніше. Зараз Лондон все ще зберіг свою старовинну європейську вишуканість, але, не дивлячись на це, він виглядає дуже сучасно, його обов’язково варто відвідати!

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button