Туризм

Чому відпочивають у Черногрії

Останнім часом Чорногорія стає все більш популярним місцем відпочинку серед багатьох європейців і крім такого фактора, як тепле море та історичні пам’ятки, в цьому плані важливу роль відіграють і готелі Чорногорії, які мають найвищий рівень готельного сервісу.

Готелі Чорногорії це симбіоз європейських стандартів і національних традицій

На відміну від більшості готелів розташованих на узбережжі Адріатики, готелі Чорногорії відрізняються своєю демократичністю цін і досить високим рівнем сервісу, що в значній мірі і приваблює іноземних туристів провести свою чергову відпустку не на берегах турецької Анталії або того ж Єгипту, а саме в цій країні. Адже в Чорногорії є можливість відпочити влітку не тільки туристам із середнім рівнем достатку, а й тим шукачам пригод, які до Чорногорії, добираються «автостопом».

При цьому варто відзначити і дещо інший, але досить істотний фактор, що впливає на якість і враження, які залишаються від часу проведеного на тому чи іншому курорті. Адже якщо вартість проїзду і проживання, як правило, займає до двох третин бюджету, то не меншу його частину середньостатистичні туристи залишають в барах, ресторанах і кафе, для того, що б втамувати не тільки свій голод, а й просто приємно провести час.

відпочинок у черногорії

У цьому плані Європа досить сильно поступається Чорногорії за вартістю цього сегмента курортного сервісу, адже вартість продуктів харчування в Чорногорії по деяких позиціях на порядок нижче, ніж в тій же Італії або Греції. А вартість оплати праці середньостатистичного чорногорця працюючого в закладах громадського харчування досить важко порівняти з заробітною платою офіціанта або шеф-кухаря в тих же сусідніх країнах.

Такщо, в даному випадку можна з великою часткою впевненості сказати, що за співвідношенням ціна-якість кращі готелі Адріатики знаходяться саме в Чорногорії. При цьому якщо враховувати і ту обставину, що «не хлібом єдиним» ситий мандрівник, то варто відзначити і чисто екскурсійний і розважальний комплекс цієї країни. У цьому плані, значна частина власників готелів і природно курортів в свої роки запрошували до себе на роботу самих просунутих менеджерів курортного бізнесу з тієї ж Європи. А отримавши від них цілком певний досвід, з часом в Чорногорії з’явилися і свої фахівці аніматори та інші професіонали, які працюють на цьому ринку на досить високому рівні професіоналізму.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button