Туризм

Де туристу зберігати гроші

Вирушаючи в далеку дорогу багато мандрівники відчувають серйозні побоювання з приводу того як і де зберігати гроші. Не всі ми мільйонери і багатьом доводиться довго працювати і збирати гроші, щоб побалувати себе відпочинком в далекій країні. Але як не попастися на гачок дрібним і не дуже дрібним злодюжкам, яким невтямки як важко вам далося заробляння грошей, адже на думку більшості мандрівники – це багаті і забезпечені люди не знають потреби.

Як убезпечити себе від злодюжок під час мандрівки

Турист в будь-якому випадку ходить з грошима, так як приїхав до чужої країни з метою їх витратити собі в задоволення, і нечесні люди про це добре обізнані. Кишенькові злодії небезпечні для іноземних мандрівників ще й тим, що разом з грошима вони цілком можуть потягти ще й документи, а це може спричинити проблеми на кордоні. Але затяжного ходіння по відділеннях поліції і посольствам можна уникнути, дотримуючись простих правил які убезпечать ваші документи і заощадження.

Для початку необхідно пам’ятати, що практично всі кишенькові злодії працюють в групах, поки один Вас відволікає, інший вже рукою риється в сумочці. Закони більшості Європейських країн настільки лояльні, що посадити за ґрати таких любителів швидкої наживи практично неможливо. Вони відбуваються маленькими штрафами в разі наявності доказів їх провини.

туризм мандрівки

Найбільш ймовірно попастися під спритну руку кишенькового злодія гуляючи біля популярних туристичних визначних пам’ятках, пересуваючись в громадському транспорті або перебуваючи на ринку. Взагалі скупчення народу допомагає злодіям втекти з місця злочину непоміченими і про це не варто забувати.

Вам також буде цікаво: Як вибрати тур для відпустки.

Ці майстри своєї справи з далека бачать розгубленого пасажира метро, ​​який всю свою увагу зосереджує на тому, як не переплутати маршрути і правильно перевести покажчики на іноземній мові, а значить, його пильність в плані охорони своїх речей слабшає. Так само обідаючи в кафешках, не вішайте сумку на спинку стільця, адже сконцентрувавшись на заморському блюді Вам явно буде не до кишенькового злодія за плечем.

Відвідувати пляж поодинці, озброївшись дорогим мобільником, відеокамерою і фотоапаратом теж не найкраще рішення. Залишати цінні речі на березі під час власного купання можна тільки в тому випадку, якщо біля них залишаються засмагати ваші друзі.

гроші мандрівки

Вирушаючи на екскурсію або в тривалу подорож – не варто поміщати всі гроші в одне місце. Розумніше розділити ваші фінанси на кілька частин і покласти в різні місця, на той випадок, щоб залишитися хоч з чимось в разі неприємної ситуації. Не варто нехтувати і поясом для грошей, які одягаються під одяг і не дають злочинцеві можливості визначити, де саме варто шукати наживи.

Вам також буде цікаво: Відпочинок в Таїланді: якими перевагами володіє Пхукет.

Манері носіння сумок теж необхідно приділяти увагу, адже закидаючи її за спину, Ви фактично не можете бачити того що з нею відбувається. Сумку необхідно носити, таким чином, щоб вона була попереду, і потрапляла в Ваше поле зору. Грунтовно необхідно підходити і до вибору дорожньої валізи, а саме віддавати перевагу тим моделям, які оснащені хоча б кодовим замком.

Не те, що замок може зупинити досвідченого злодія, просто йому простіше буде знайти нову жертву ніж витрачати час на Ваш багаж. Крім того, в разі якщо в обраному Вами готелі не виявиться сейфа, чемодан на замку стане хоч якийсь його заміною. І наостанок, бажаю, щоб в подорожах Вам супроводжували тільки приємні сюрпризи !!!

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button