Туризм

Ідеї для активного та екстримального відпочинку

Для активного відпочинку літо дуже вдалий час. На численних територіях Європи, що славляться своїми красотами, стають доступними пішохідні та велосипедні маршрути, а морські курорти пропонують своїм відвідувачам зануритися в світ дайвінгу та серфінгу.

Для піших і велосипедних прогулянок підійде маршрут GR 20 через корсиканські гори. Звичайно ж, для цього потрібна хороша фізична підготовка і витривалість: перехід займає 16 днів. Не менш популярні подорожі в Альпійських горах. Тут розташовується національний парк Менкатур, що славиться на весь світ своїми озерами. А справжні силачі після відпустки можуть похвалитися своїм друзям велосипедною прогулянкою навколо Монблану.

У долині Луари (Франція) проходить ще один велосипедний маршрут. Його довжина приблизно дорівнює 800 км. Родзинку в цей вид відпочинку принесе не тільки розкішна французька природа, а й види прекрасно збережених середньовічних замків.

Дорога відчайдухам тільки в Европу?

Подібні розваги пропонують не тільки європейські країни. Влітку користується шаленою популярністю «Стежка Інків» в Перу. Під час подорожі туристів пропускають в древнє місто індіанців Мачу Пікчу. Тур в Перу потрібно купувати заздалегідь, оскільки пропускна здатність маршруту вельми обмежена. Якщо той чи інший любитель екзотики не зміг потрапити в Мачу Пікчу, він може відправитися в Марокко, де літня погода теж сприяє мандрівникам.

Вам також буде цікаво: Переваги відпочинку у Франції.

Для серферів найпопулярнішим місцем для активного відпочинку є індонезійський острів Балі, тому тур теж доведеться бронювати заздалегідь, інакше вартість відпочинку зросте багаторазово. Альтернативою Балі цілком може стати Марокко. Ця африканська країна пропонує свої послуги за демократичними цінами і потік туристів тут менше, ніж на Балі. До того ж Марокко ідеальне місце для тих, хто вперше стає на дошку. Любителям гойдатися на хвилях при помірній погоді підійде берег Біскайської затоки: Біаррітц і Коста да Морте.

ВЕЛОТУРИЗМ

Підводний світ Середземного моря бідніший, ніж в Червоному або Карибському морях, але і тут знайдеться на що подивитися. Дуже популярний Кемер, де можна пірнути до французького судна. Якщо ж гроші не проблема, то можна замовити собі тур на Мальдіви або острова в Карибському морі. Але в даному випадку необхідно враховувати, що в серпні на Карибах різко збільшується кількість ураганів.

Вирушаєте у відпуску і бажаєте бути в курсі туристичних новин? Підписуйтесь на оновлення українського порталу Social Media News та отримуйте порцію свіжих новостей в сфері туризму кожного дня!

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button