НовиниТуризм

Кавовий туризм в Гондурасі

Глава Інституту туризму Гондурасу Емілі Сільвестрі оголосила про створення нового туристичного маршруту для іноземців і місцевих жителів. Його назва Honduran Coffee Route говорить сама за себе. Суть туризму буде полягати в подорожі по регіонах країни, де виробляють відому на весь світ каву.

Маршрут прокладається через найбільші й найуспішніші ферми, які займаються вирощуванням кавових зерен. На кожній зупинці програма буде відрізнятися. Десь туристи зможуть взяти участь в процесі збору зерен, десь спробують свої сили в їх обсмажуванні. Крім вивчення всіх тонкощів створення кави, учасникам туру також будуть запропоновані піші прогулянки по навколишніх природних і рукотворних пам’ятках.

Наприклад, в регіоні Копан туристів направлять на екскурсію до руїн кам’яних храмів, вівтарів та інших будівель загадкового племені майя. Ця ж область славиться своїм високогірним парком Macaw Mountain, на території якого налічується близько трьохсот птахів. В опублікованій інформації нічого не сказано за вартість такого туру. З огляду на широту і насиченість програми, можна передбачити, що такий туризм буде доступний лише туристом з високим рівнем достатку.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button