Туризм

Кілька фактів про Норвегію

У цій країні велику увагу приділяють освіті, культурі та охороні здоров’я. На ці напрямки витрачається в чотири рази більше грошей, ніж на оборону.

Що найбільше приваблює туристів в цій прекрасній країні?

По-перше, Фломська залізниця, протяжність якої 20 кілометрів. Туристи насолоджуються дивовижними пейзажами гір, водоспадів, озер, і звичайно ж фіордів. Ця залізниця – твір мистецтва, викликає захоплення не тільки у туриста. У Норвегії дуже багато тунелів. Один з них на глибині 4 кілометрів під морською протокою. Хочете відвідати цей тунель? Обов’язково вивчіть програму туру в Норвегії, так як всі тури різні. Перельоти всередині країни дешеві і дуже дивують своєю високим сервісом.

Це невелика за чисельністю країна, налічує близько 5 млн осіб, п’ята частина яких живе в Осло і передмісті. Незважаючи на північне розташування, клімат тут м’який і літо досить тепле і приємне. Норвежці вдячні за це течії Гольфстрім. У центральних районах в найхолодніший місяць (січень) температура може досягти -15, а в північній частині – 22 градуси. Зима тут зміщена: март вважається так само одним із холодніших місяців року, а ось в грудні ще можна побачити опадаючу троянду. Влітку температура може досягати 20-30 градусів.

Туристів здивує і швидка мінливість клімату:

  • сонце,
  • дощ,
  • туман,
  • вітер змінюються з вражаючою швидкістю.

Культура Норвегії та особливість норвежців

Норвежці цінують природні ресурси і люблять море. 80% населення мають катер або човен. Так само улюблений засіб пересування – велосипед. Люди тут бережуть природу, практично не зустрічається сміття.

Норвегія – монархічна країна, з королем і королевою, що надає їй ще більшої казковості і елегантності. Королівська родина – гордість Норвегії. Тут дотримується закон, злодійство неприйнятно, тільки в більших супермаркетах на виходах стоять детектори. Поліція тут зустрічається дуже рідко. Можна день проїхати і не побачити жодної патрульної машини. Країна по праву вважається безпечною.

Продукти відрізняються високою якістю. Багато риби, тому розвинена рибалка. Цей аспект так само приваблює туристів із сусідніх країн і не тільки. Національна кухня проста і не вибаглива, але дуже різноманітна рибними стравами. Тут можна поласувати сушеної, копченої, солоної і печеною рибою. Недарма, ця країна, що володіє таким багатою історичною спадщиною, привертає до себе стільки туристів.

Джерело: https://norwaytravel.club/blog/neskolko-faktov-o-norvegii/.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button