Туризм

Нехвичайні храми в Індії

Індія – країна 64 богів і богинь – вважається однією з найбільш релігійних країн в світі. Тут ви можете знайти храми і святині практично в будь-якому куточку країни. Хоча більшість з нас знайомі з практикою поклоніння Господу Шиві і Вішну, ми не знаємо, що релігійні вірування населення Індії виходять за рамки цього. Ось список незвичайних храмів в Індії.

Невідомі боги та храми в Індії

Храм Соні Ганді, Телангана. Ми не знаємо про парламент, але Соня Ганді – колишній президент партії Національного конгресу Індії – зайняла своє місце в одному з храмів в штаті Теленгана, просто тому, що вона допомогла з утворенням штату. Крім Соні Ганді, є також статуя Раджива Ганді і Індіри Ганді. Було б неправильно сказати, що цей храм присвячений родині Ганді.

Храм Хідімба Деві, Хімачал-Прадеш. Цей храм, розташований в лісі Маналі, робить цей храм незвичайним, те що там немає ідола, крім каменю, на якому є слід Хідімби Деві. Згідно міфології, Хідімба є дружиною Бхими. Після повернення з вигнання Хідімба його не супроводжувала. Замість цього вона медитувала в лісі, щоб досягти статусу «Деві».

Вам також буде цікаво: Де туристу зберігати гроші.

храми індії

Храм Собаки, Карнатака. Ми всі добре знаємо, які чудові собаки. Їх якість лояльності, відданості і безумовної любові виділяє їх з більшості істот. Щоб вшанувати ці якості собаки, в громаді Карнатаки побудований храм, в якому собака є божеством. Вважається, що поклоніння передало б собачі якості людині.

Літак Гурудвара, Пенджаб. Відомо, що цей Гурудвара в джаландхара виконує бажання відданих «спрагу мандрів». Тут віддані пропонують мініатюрні літаки і моляться про те, щоб виконати їх бажання поїхати за кордон.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button