НовиниТуризм

Нудизм на Сардинії

Відпочинок на пляжі в оголеному вигляді далеко не всіма сприймається, як звичайна справа. Однак прихильників нудизму в Європі стає все більше. Представники цієї субкультури впевнені, що нічого вульгарного в такому варіанті відпочинку немає. В оголеному вигляді нудисти відчувають злиття з природою, відсутність будь-яких моральних обмежень, свободу прояву своєї волі. Ці люди не прагнуть нав’язати свої переконання іншим відпочивальникам, тому домагаються від місцевої влади виділення окремих прибережних територій.

Незважаючи на широке поширення нудизму, на італійському острові Сардинія до недавніх пір не існувало жодного спеціального пляжу, де люди могли б спокійно відпочивати в «костюмах» Адама і Єви. З 24 липня цей курортний регіон обзавівся офіційним місцем на березі моря для нудистів. Воно знаходиться в Порто-Ферро (провінція Сассарі). Пляж розташований в мальовничій бухті. Ця територія ідеально підходить для усамітнення, душевного злиття з природою без зайвих очей.

Місцеві нудисти і раніше відвідували пляж, проте його статут не був закріплений офіційно. Тепер же, завдяки ініціативі сардінської асоціації прихильників натуризма, муніципальний орган влади вирішила віддати пляж в Порто-Ферро любителям оголеного відпочинку.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button