АнгліяТуризм

Особливості туризму у Великій Британії

Про Великобританії говорять ще як про країну вічного туману або «туманний Альбіон». Великобританія розташована в такому географічному місці, де тепла течія Гольфстріму з’єднується з холодними вітрами. Підсумок такого змішання відомий всім – туман на більшій частині країни. Ця країна має власний стабільний потік туристів. Кожного туриста в Сполученому Королівстві очікує безліч середньовічних замків з готичними соборами, сільські умиротворені пейзажі, вечірній чад столиці Англії, шопінг у відомих торгових центрах і кращі мовні школи світу. Навчання у Великобританії вважається одним з найперспективніших і якісних.
Столицею Королівства є місто Лондон. Країна ділиться на кілька регіонів: Англія зі столицею Лондон, Шотландія, столиця якої Едінбург, Уельс з прекрасним столичним містом Кардіфф і Північна Ірландія (столиця Белфаст).

Великобританія не входить у вільну зону Шенгенської пересування, тому буде потрібно оформлення візи для відвідування цієї країни. Англійський клімат помірний: вологий і м’який, випадає багато опадів, часто утворюються тумани. Холодним місяцем вважається січень (+3 градуси Цельсія), а найтеплішим – липень, температура в якому досягає +25 градусів.

5 речей, які потрібно обов’язково зробити в Великобританії:

  • Здійснити поїздку по місту в знаменитому британському автобусі «дабл-Деккер» по столиці країни, зайнявши місце на другому поверсі автобуса;
  • Сходити на екскурсію в Саутгемптовскій порт. З порту в 1912 році 12 квітня відчалив «Титанік»;
  • Побігати, пострибати, зробити Селфі на аватар для соц. мережі на нульовому меридіані;
  • Покататися на колесі огляду «Борнмутський очей» і відобразити відкриваються панорами;
  • Покуштувати пінту Гіннеса в будь-якому пабі «Зеленій милі» в столиці Північної Ірландії, а після відправитися на футбольний матч з фанатами.
Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button