Туризм

Подорож по США в Нью Йорку

Якщо ви завзятий мандрівник, який любить колекціонувати емоції і фотографії з нових місць, то вам неодмінно побувати в США. У штатах є безліч цікавих міст, але якщо знайомство почнеться з самого людного міста Америки – Нью-Йорка, враження від поїздки залишаться на довгий час.

«Велике Яблуко», як часом називають Нью-Йорк в народі, – один з найбільших і найкрасивіших в світі міст-мільйонників. Розташований на узбережжі Атлантичного океану, він відомий на весь світ висотками, великою кількістю розважальних, культурно-мистецьких закладів, будинками мод і бізнес-центрами. Щоб відрізняти місто від цілого штату, його також називають «Нью-Йорк Сіті», він ділиться на п’ять районів: Бруклін, Манхеттен, Бронкс, Квінс, Стейтен-Айленд.

Сучасний Нью-Йорк

Як і в будь-якому великому місті, вулиці Нью-Йорка наповнені різноманітним шумом: сирени машин екстрених служб, звуки автомобільних клаксонів і гуркіт найбільшого в світі метро. Про нього варто розповісти детальніше. Метро – це найзручніший вид транспорту для переміщення по мегаполісам. І навіть знаменитості не цураються цим способом пересування.

Читайте також: Переваги відпочинку у Франції.

Адже Нью-Йорк оповитий багатокілометровими пробками, в яких можна втратити багато часу. Користуючись метро, ​​можна почати відрізняти представників різних національностей, що сидять у вагоні. Наприклад, крім американців їм користуються близько 30% росіян, 20% афроамериканців, по 10% італійців і азіатів.

відпочинок у США

Що ще цікавого в Нью-Йорку

Приблизно в тій же пропорції присутні характерні для певних національностей райони, такі як: Брайтон-Біч, Сигейт, Чайна Таун і інші. Варто зазначити, які пам’ятки потрібно в першу чергу відвідати в Нью-Йорку, куди щорічно приїжджають понад 47 мільйонів туристів. Звичайно ж, це знаменитий Бродвей з його театрами, величний Емпайр-Стейт Білдінг, острів Елліс Айленд, безліч музеїв, з яких окремо хочеться виділити музей Гуггенхайма, Метрополітен,

Музей сучасного мистецтва. У місті величезна різноманітність цікавих пам’яток, і буде потрібно немало часу, щоб все встигнути, так що, варто планувати свої поїздки дуже ретельно. Підписуйтесь на оновлення українського порталу, задавайте питання у коментаріях, додавайтесь у соціальних мережах. 

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button