Туризм

Правила поведінки туристів

Туреччина на сьогоднішній день є однією з улюблених і часто відвідуваних туристами країн, яка пропонує найвигідніші ціни на тур по країні. Для того щоб перебування в ній обійшлося без неприємних сюрпризів, кожному відпочиваючому не завадить знати деякі правила поведінки.

Основні правила поведінки туриста в Туреччині

Більшість турків – мусульмани, багато з яких дуже шанують свою віру і дотримуються традицій і законів Ісламу. Мечеть – для мусульман священне місце. Тому при вході обов’язково слід знімати взуття. Одяг повинен бути скромним, що закриває руки і ноги. Жінкам обов’язково слід прикривати область декольте і голову. Для цього можна скористатися власною хусткою або взяти спеціальну, яка видається при вході майже в будь-якій мечеті.

Фотографувати або знімати віруючих не можна. Неприємності можуть виникнути при фотографуванні жінок не тільки в мечеті, але і просто на вулиці. Проявом крайньої неповаги є показування на когось або на щось пальцем. Особисту думку з приводу зображень чи пам’ятників Ататюрку краще тримати при собі.

Вам також буде цікаво: Літній відпочинок у Буковелі.

Обов’язково зверніть увагу на!

Дрібне злодійство і шахрайство в Туреччині явище досить часте. Тому про збереження особистих речей, грошей і цінностей слід подбати самостійно. Особливо уважно слід поводитися туристам в багатолюдних місцях і на площах. Особливу обережність варто дотримувати при розрахунку готівкою на ринку, а також в невеликих ресторанчиках і сувенірних лавках. У будь-якому випадку, якщо ви впевнені в тому, що вас обдурили найкраще покликати поліцію.

Туризм для країни – важлива стаття доходів. Тому права приїжджих тут намагаються захищати. Особливо уважно слід бути туристам, які вирішили ближче познайомитися зі Стамбулом. У темний час доби краще не прогулюватися по малолюдних вулицях і не заходити в невеликі ресторанчики і бари.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу, задавайте питання в рубриці про туризм та відпочинок, додавайтесь в соціальних мережах і всього найкращого! Хочете поділитись цікавою публікацією? Надсилайте свій статті на електронну пошту: info@smnews.com.ua.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button