Туризм

Райське місце на Землі – Гоа

Села Гоа знаходяться порівняно близько по відношенню один до одного (3-10 км). Часто межами сіл є чудові пляжі. Більшість пляжів в цьому райському місці безкоштовні + там є лежаки і невеликі ресторанчики, щоб в спекотний день можна було б втамувати спрагу.

Розглянемо Гоа в деталях

Кожна сторона Гоа має свої унікальні пляжі. Почнемо з більш холодний боку – північ. Пляжі, що знаходяться на півночі Гоа, призначені в основному для відпочинку молоді. До того ж вони розділені на кілька зон. Великі пляжі – Бага, Калангут і Кандолім мають велику кількість готелів 3-х * рангу. Найчастіше потрапляють сюди туристи, які приїхали в Гоа по турпакету. Тут можна зустріти своїх земляків, а також німців і англійців. Добре розвинені системи магазинів, дискотек і ресторанів.

гоа Бага

Якщо ви бажаєте відчувати себе затишно і комфортно, то варто звернути свою увагу на Ашвем і Морджім. Тут близько 95% туристів складають вихідці з країн СНГ. На берегах ви знайдете милі ресторанчики з російським меню. Мінусом є досить високі ціни на проживання.

Вам також буде цікаво: Як провести канікули в Римі.

Що знаходиться на іншій стороні Гоа?

На самій півночі Гоа знаходиться пляж Арамболь. Він дуже широкий і з м’яким пісочком, а під час відливу можна побачити морських зірок. Щовечора на пляжі влаштовуються вечірки з барабанами і гітарами, а з прибережних ресторанчиків ллється жива музика. Вулиця, яка веде до пляжу, повністю заставлена крамницями, в яких ви можете придбати сувеніри на будь-який смак і колір.

А ось для сімейного відпочинку краще відправитися в південну частину Гоа. Готелі зі світовим ім’ям і довга смуга чистого білого піску чекає вас на пляжах Уторда, Колва, Кавелосім і Мажордом. Тусовщикам тут буде нудно, в ресторанах грає приглушена музика, та й торговців і нічних розваг тут не так вже й багато.

гоа Палолем

Райськими островами часто називають пляжі Палолем і Кола. Це точна копія пляжу з реклами про Баунті. Кола – це місце з блакитною лагуною, яка огороджена від усього грішного світу скелями. Палолем – райський затоку у вигляді серпа, оточений кокосовими пальмами. Такі пляжі ідеально підійдуть для весільної подорожі і невиправних романтиків.

Вирушаєте у відпуску і бажаєте бути в курсі туристичних новин? Підписуйтесь на оновлення українського порталу Social Media News та отримуйте порцію свіжих новостей в сфері туризму кожного дня!

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button