НовиниТуризм

Ще одна причина оновити старий паспорт

Ще в минулому році під час свого офіційного візиту до Грузії прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував розглянути можливість обопільного відвідування країн за внутрішніми паспортами. 17 липня поточного року відбулася спеціальна зустріч між представниками міністерств двох країн, основною метою якої був висновок домовленості щодо вищезазначеного питання.

Зустріч пройшла успішно, тому незабаром українцям буде набагато простіше поїхати в Грузію на відпочинок або з інших причин. Однак точного дня, місяця і навіть року в угоді не вказано. До сьогоднішнього дня на територію Грузії можна потрапити за закордонним паспортом. Візи для цього не потрібно. В угоді зазначено, що мова йде тільки про паспортах нового зразка (ID-картах).

Другим питанням на зустрічі було створення комфортних умов для активізації товаропотоку «шовковим шляхом». Обидва представники висловили готовність робити все необхідне для того, щоб спростити транзит. Крім удосконалення існуючих маршрутів, планується пошук і відпрацювання нових шляхів для пересування товарів. Інформація про результати переговорів була опублікована прес-службою Кабіна Міністрів України.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button