Туризм

Сукко, що подивитися – пам’ятки і розваги

Біля підніжжя Кавказьких гір розташувалось ще одне курортне селище – Сукко, що знаходиться в околицях Анапи. Це тихе оточене природою місце, відмінно підійде для відокремленого і спокійного відпочинку на чорноморському узбережжі. Готелі Сукко досить комфортні для відпочинку як для сімейних пар, так і для індивідуальних подорожей.

Сукко не багате на історичні пам’ятки селище, але вам все одно не доведеться нудьгувати. Відправляйтеся в подорожі по заповіднику і горам, пориньте в морську пучину з аквалангом або покатайтесь верхом – запевняю, природа і чисте повітря тутешніх місць залишить вам найприємніші враження.

Зупиніться в одному з приморських готелях Сукко або Анапи і вам стануть доступні прекрасні природні пам’ятки. Одна з таких пам’яток курортного селища Сукко – озеро Сукко або кипарисове озеро. Особливість цього природного об’єкту, полягає в тому, що прям в воді ростуть в ручну посаджені, ще в 40-х роках минулого століття, американські болотні кипариси, деревина яких не піддається гниттю.

Вам також буде цікаво: Чим цікавий В’єтнам?

Недалеко від американських кипарисів, розташувалася «африканська село». Тут ви зможете ознайомитись з культурою і побутом африканських племен, спробувати страви африканської кухні і подивитися шоу «тубільців». Популярний туристичний маршрут в Сукко – це прогулянка на катері в Долину лотосів, яка проходить по мальовничому каналі, водна гладь якого усипана індійськими лотосами.

Насолодившись природою курортного селища, можна ознайомиться і з його підводною частиною. Тут занурюватися можна навіть новачкам. Під водою вас чекає велика кількість чорноморської риби, ну і звичайно, не можна залишити без уваги, кілька затонулих кораблів.

Якщо піднятися по гирлу гірської річки вгору, то в гущі лісу можна зустріти середньовічний замок, з вежами і бійницями. Але споруджений він тут зовсім недавно і носить назву – замок «Левова голова». Тут проходять лицарські бої. Особливого ​​антуражу надає кафе на території замку, адже в меню тут, виключно, середньовічні страви.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button