НовиниТуризм

Турецьких дітей будуть всиновлювати тільки турки

Влада Туреччини сильно побоюються “асиміляції” своїх дітей у християнській культурі і збираються розробити норми усиновлення дітей виключно сімейними парами, причому турецького походження, які сповідують іслам, навіть якщо вони проживають за кордоном.

Саме Турецький парламент буде займатися вирішенням цього питання, повідомив заступник прем’єр-міністра Бекір Боздаг. Голова комітету, що займається правами людини, заявив, що в середині квітня в держави ЄС з Анкари направлять делегацію для безпосереднього вивчення практики підбору сімей, які всиновлюють дітей з Туреччини.

Якщо вірити інформації отриманої від влади, на даний момент майже п’ять тисяч дітей турецького походження розташовуються під опікою відповідних соціальних служб і також прийомних батьків в різних країнах ЄС. Найбільшу увагу члени комісії будуть приділяти релігійної приналежності майбутніх прийомних батьків та їх способу життя.

Читайте також: У Китаї відкриють критий гірськолижний курорт.

Дебати про усиновлення почалися після гучної історії з 18-річною дівчиною Еліф Яман. Як відомо в 12 років її усиновила християнська німецька сім’я, так як її рідну матір, яка мала можливостей утримувати свою дочку, депортували до Туреччини. Лише за допомогою Анкари дівчина знову побачилася зі своєю рідною матір’ю.

Підписуйтесь на оновлення українського порталу Social Media News та отримуйте порцію свіжих новостей в сфері туризму кожного дня!

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button