НовиниТуризм

У Китаї відкриють критий гірськолижний курорт

Зростаюча популярність зимових видів спорту привела до створення критого гірськолижного курорту площею 7500 квадратних метрів, який відкриється 15 червня.

Очікується, що лижний парк буде в три рази більше знаменитого Ski Dubai і зможе вмістити понад 3000 осіб. Генеральний менеджер проекту Лі Ваньсян сказав, що парк буде розташований в столиці провінції Гуандун Гуанчжоу. На курорті буде чотири лижних схилу з різними рівнями складності, максимально довгий з яких матиме довжину 460 метрів, а найбільший вертикальний спуск схилу складе 66 метрів.

Вам також буде цікаво: Стамбульський Собор Святої Софії збираються зробити мечеттю.

Крім снігу тут знаходитимуться крижані скульптури і маса розваг на льоду. У Китаї спостерігається зростання зимового туризму і спорту. Країна стане господарем зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. У 2017-2018 роках китайськими мандрівниками було скоєно близько 197 мільйонів відвідувань, присвячених льоду і снігу, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилася на 16 відсотків, згідно з даними Міністерства культури і туризму.

Вирушаєте у відпуску і бажаєте бути в курсі туристичних подій? Підписуйтесь на оновлення українського порталу Social Media News та отримуйте порцію свіжих новостей в сфері туризму кожного дня!

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button