Туризм

В літаки Wizz Air не можна буде брати ручну поклажу

Відомий угорський лоукостер Wizz Air опублікував рішення адміністрації в тому, що тепер пасажири НЕ зможуть безкоштовно проносить на борт невеликі сумки, рюкзаки та іншу ручну поклажу. На такий крок вони пішли через скарги пасажирів на брак простора в салонах літака.

Відтепер пасажири, які НЕ бажають розлучатися зі своїм дрібним багажем, повинні заплатить за нього 25 євро. Дешевший варіант передбачений при замовленні квитків онлайн. У таких випадках сума доплати становитиме від 5 до 10 євро залежно від габаритів ручної поклажі. Обмеження НЕ стосуються пасажирів, які володіють статусом Wizz Priority. Такі клієнти авіаперевізниками мають право на провезення ручної поклажі, невеликих сумок з гаджетами на борту літака.

З других прав, що надаються власникам карт Wizz Priority, потрібно відзначити можливість в першу чергу заходить на борт літака за умови своєчасного прибуття на посадку. Даний статус не дає перевагу при проходження паспортного контролю і контролю служби безпеки.

У разі відмови пасажира додатково оплачувати провезення ручної поклажі вона буде оформляться разом з іншими сумками в багажне відділення.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button