НовиниТуризм

Відчуй себе Робінзоном

Австралійський курорт Перт стане найближчим часом більш популярним завдяки архітекторам фірми Gjøde & Partnere Arkitekter. За допомогою своєї фантазії і неординарного мислення вони змогли зробити з невеликої ділянки пляжу безлюдний острів.

Такого результату вони добилися за допомогою кривих дзеркал, розмістивши з уздовж берега в формі півкола. Відображення створює оптичну ілюзію, ніби людина знаходиться на омивається з усіх боків водою клаптику суші. Це місце вже стало популярним не тільки серед місцевих жителів, а й серед туристів.

Ніжачись під променями сонця на даному пляжі, можна максимально абстрагуватися від навколишнього світу, відчувши себе головним персонажем роману «Робінзон Крузо». Таке відчуття не покидає людину поки він знаходиться в горизонтальному положенні, адже стоячи вище дзеркал можна побачити верхівки дерев і пагорб.

Вам також буде цікаво: Нудизм в Сардинії.

Відображення заходів сонця в дзеркалах на цьому пляжі могло б радувати любителів фотомистецтва в роботах відомого фінського фотографа Яни Ілінампа. Він як ніхто інший бачить глибину природних красот. На знімках фінського фотографа можна побачити такі ж відокремлені місця Лапландії. Його роботи присвячені земним і небесним пейзажам.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button