Туризм

Відпочинок у Греції, до чого підготуватись

Греція – чудова країна, де зберігаються багатовікові секрети різних народів світу. На її території є стародавні пам’ятки, унікальні природні зони і об’єкти. У той же час держава активно розвивається, залучаючи туристів різноманітністю розваг. Плануючи відпочинок тут, можна поєднати екскурсії, шопінг, пляжні розваги і т. д.

Афіни – головне місто Греції

Найбільшою популярністю серед вітчизняних туристів користуються екскурсії в Афінах, програми яких дозволяють побувати в Акрополі, місцевих храмах і музеях. Це місто називають «кам’яним». На його території знаходяться дуже старовинні і міфічні споруди з барельєфами, статуями, фризами, колонами.

Найбільш видатними пам’ятками тут визнані Парфенон, Ерехтейон, Одеон Герода, театр Діоніса. Під час подорожі по Афінам, можна відвідати ринкову площу Агора, бібліотеку Адріана, Керамейкос, пагорб Пникс, Олимпейон, стадіон Панатінаїкос і багато інших цікавих об’єкти.

Вам також буде цікаво: Де туристу зберігати гроші.

Острів Крит – найкраще місце для відпочинку і розваг

Не меншою популярністю користуються екскурсії на острові Кріт у Греції, що дозволяють насолодитися природними пам’ятками і сучасними варіантами відпочинку. До останніх відносяться:

  • сафарі на потужних джипах;
  • свята в народному форматі з танцями і смачною їжею;
  • розваги на атракціонах в аквапарку;
  • шопінг в місцевих магазинах і на ринках.

Крит приваблює туристів красивою і багатою природою. Він визнаний одним з найбільших економічних і культурних центрів країни. На його території постійно проходять масштабні свята, фестивалі. Відпочинок в цьому куточку Греції підходить для дітей, дорослих, шанувальників умиротворено і екстремального проведення часу.

греція тури

Організувати захоплюючу, безпечну і комфортну поїздку допоможе провідний туроператор по Греції Voyage Travel, що надає широкий спектр послуг. Сюди входить не тільки організація екскурсій, а й допомога з вибором і бронюванням готелю. Звернення до фахівців зводить будь-які ризики до нуля і гарантує високий рівень обслуговування. Вони можуть запропонувати як стандартну, так і індивідуальну програму, складену з урахуванням вимог замовників. Досягається відмінну якість такого відпочинку завдяки участі до його підготовці екскурсоводів, культурологів і навіть журналістів.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button