Туризм

Відпочинок в казковому Таїланді

Поїздка в Таїланд – це відпочинок в чарівному королівстві, де теплий океан і вічне літо. Там ви зможете забути про всі турботи і отримати райську насолоду. Таїланд – країна буддизму, тому тутешній народ дуже трепетно ​​ставитися до всіх зображень Будди, так що якщо вам захочеться відвідати храм, то обов’язково зніміть взуття і прикрийте всі голі ділянки тіла. Вивозити в якості сувенірів статуї Будди суворо заборонено, також це стосується виробів зі слонової кістки.

Що цікавого у Таїланді?

Відпочинок в Таїланді ви зможете поєднати з множинними розвагами. Також ця країна багата на дуже гарну архітектуру, одним словом, нудьгувати вам не доведеться. Не варто також ходити напівголими поза територією пляжу, так як це вважається непристойним. Цілуватися і обніматися в людних місцях у таїландців теж не прийнято. У Таїланді заборонено торкатися до монахів-жінок.

Жителі Таїланду люблять шанобливе до них ставлення, так що не варто тикати на них пальцями і розмахувати руками. Верхом неповаги вважається у таїландців дотик до голови, так що ні в якому разі не робіть цього. Не варто також голосно кричати і лаятися, тому що місцеві жителі просто будуть вас ігнорувати.

таїланд відпочинок

Не здумайте залишати в заставу свій паспорт, так як, скоріш за все, ви його більше не побачите, він є там дуже цінним товаром. Не варто купувати в Таїланді ювелірні прикраси, так як ви можете купити добре зроблену підробку.

Читайте такожПереваги відпочинку у Франції.

На жаль, дуже маленький відсоток населення говорить англійською, тому ви зможете зіткнутися з мовним бар’єром. Тайська кухня характерна дуже гострими спеціями, тому замовляючи блюдо в ресторані, обов’язково попередьте офіціанта, щоб воно було негострим. Смачно підкріпитися можна прямо на вулиці, готують там зі свіжих продуктів і прямо перед туристом. Як правило, їжа тут дешева, але дуже смачна.

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button