Туризм

Відпочинок в Норвегії

Норвегія – дуже цікава і захоплююча країна. Вона відома своїми фіордами, льодами і полярним сяйвом. Також Норвегія знаменита тим, що народжуються там тільки вікінги і валькірії. Дана країна відмінно підходить для туризму. Гостям буде цікаво подивитися на її знамениті фіорди, побувати в самій затишній столиці північної Європи – Осло, спробувати чудову місцеву кухню, а також відвідати безліч музеїв.

Один з кращих курортних регіонів Норвегії – це, звичайно ж, столиця (Осло). Вона може бути як мегаполісом, так і провінцією. У місті є велика кількість сучасних торгових центрів, хороші ресторани з місцевою кухнею і цікавими пам’ятками. Провінцію це місто нагадує своїм знаменитим гірськолижним курортом і місцевими пляжами, які нікого не залишать байдужим.

Крім столиці для туристів відкрита можливість відвідати безліч інших міст Норвегії, не менш цікавих, ніж Осло. Наприклад, місто Берген знаменитий своєю середньовічною набережною, безліччю пам’яток, а також з цього міста починається більшість екскурсій по фіордах.

Недорогі тури в Скандинавію з Києва доступні для замовлення на сайті voyage-travel.com.ua є найвигіднішою пропозицією на сьогоднішній день.

відпочинок в норвегії

Особливості клімату та природи Норвегії

Клімат в Норвегії різноманітний в різних областях країни. Наприклад, на піднесених районах клімат більш континентальний. У цих областях влітку спекотніше, а взимку холодніше. Середня температура січня становить від +2 до -12 градусів. А середня температура липня становить від +6 до +15 градусів. Така температура відмінно підійде туристам, які бажають прогуляти на свіжому повітрі.

Для того щоб потрапити в країну знадобиться віза і страховка

Також є деякі обмеження на ввіз і вивіз будь-яких речей. В країну категорично заборонено ввозити будь-які види рослин, автомобільні аксесуари. Лікарські засоби для особистого користування дозволено ввозити тільки при наявності спеціального рецепта від лікаря. Зате з країни можна вивозити необмежену кількість місцевої валюти.

Людям, які бажають орендувати автомобіль в Норвегії, потрібно мати при собі міжнародні водійські права і страховку. Також, особі, яка орендує автомобіль має бути не менше 18 років.

кращі місця новрегії

Норвегія є досить безпечною країною, як для туризму, так і для життя в цілому. Рівень злочинності в країнах Скандинавії і відповідно в Норвегії дуже низький, тому приводу для занепокоєння немає. У країні відсутній «сухий закон», проте ціни на спиртні напої дуже високі. Також є безліч обмежень на куріння в громадських місцях. Звідси випливає висновок про те, що Норвегія – це відмінна країна, яка підійде як для туристів шукають пригоди, так і для тих, хто просто бажає помилуватися природою і архітектурою.

Вирушаєте у відпуску і бажаєте бути в курсі туристичних новин? Підписуйтесь на оновлення українського порталу Social Media News та отримуйте порцію свіжих новостей в сфері туризму кожного дня!

 

Тег
Показати більше

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button